Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cuvée. Co znamená odborný pojem Cuvée z kategorie Nápoje?

Co je to Cuvée? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Cuvée?

Cuvée (někdy též označované jako kupáž) je typ vína smíchaného ze dvou nebo více odrůd,což by mělo být na etiketě řádně označeno četně názvu a podílu dané odrůdy v nápoji.

Význam slova, termín, co je to Cuvée? Výraz, termín, definice slova Cuvée. Co znamená odborný pojem Cuvée z kategorie Nápoje?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Cuvée? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Cuvée se nachází v kategorii Nápoje

Co znamená pojem Cuvée? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Cuvée je označení vína, které se připravuje smícháním několika odrůd hroznů, rmutů nebo moštů dohromady. Scelování vín pomáhá k dosažení harmonie konečného produktu, aby byl celkový dojem vína lepší. Cuvée může být smíchané z více než dvou odrůd, tehdy se však na etiketě vyznačuje procento jednotlivých odrůd. Název Cuvée pochází z francouzského slova cuve (nádoba, káď).

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, slovník, informace, význam pojmu, wiki, definice, co to je, pojem, význam slova, Nápoje, co znamená, formulace, popis, význam

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Cuvée? resp. co to je Cuvée? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cuvée, odpověď na dotaz co je to Cuvée?. Víte např. kdo to je Schizofrenik? Znáte a víte kdo je Oligarcha? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Cuvée i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.