Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cuvée. Co znamená odborný pojem Cuvée z kategorie Nápoje?

Co je to Cuvée? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Cuvée?

Cuvée (někdy též označované jako kupáž) je typ vína smíchaného ze dvou nebo více odrůd,což by mělo být na etiketě řádně označeno četně názvu a podílu dané odrůdy v nápoji.

Význam slova, termín, co je to Cuvée? Výraz, termín, definice slova Cuvée. Co znamená odborný pojem Cuvée z kategorie Nápoje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Cuvée patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: slovník, Nápoje, přesný význam, definice, formulace, pojem, informace, význam, význam slova, co znamená, slovo, Nápoje, wiki, Cuvée, přesný výraz, popis

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Cuvée?

Cuvée je označení vína, které se připravuje smícháním několika odrůd hroznů, rmutů nebo moštů dohromady. Scelování vín pomáhá k dosažení harmonie konečného produktu, aby byl celkový dojem vína lepší. Cuvée může být smíchané z více než dvou odrůd, tehdy se však na etiketě vyznačuje procento jednotlivých odrůd. Název Cuvée pochází z francouzského slova cuve (nádoba, káď).

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Cuvée? resp. co se skrývá pod slovem Cuvée? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cuvée, odpověď na dotaz co je to Cuvée?. Víte např. kdo to je Paul McCartney? Znáte a víte kdo je Speleolog? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Cuvée i v jiných kategoriích (než Nápoje). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.