Co je to?
Výraz, termín, definice slova Burčák. Co znamená odborný pojem Burčák z kategorie Nápoje?

Co je to Burčák? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Burčák?

Burčák je částečně zkvašený mošt z vinných hroznů. Je to sezonní produkt, v prodeji se objevuje obvykle na podzim a bývá vyráběn z moštu z bílých hroznů. Barva burčáku je nažloutlá, bývá lehce zakalený, obsah alkoholu se pohybuje někde mezi 2 - 7 procenty. Burčák se vyrábí z hroznů vypěstovaných v daném roce.

Význam slova, termín, co je to Burčák? Výraz, termín, definice slova Burčák. Co znamená odborný pojem Burčák z kategorie Nápoje?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Burčák? Potom se o definici podělte se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Burčák se nachází v kategorii Nápoje

Co znamená pojem Burčák? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Burčák je částečně zkvašený mošt z plodů révy vinné, který obsahuje vyvážený a chuťově harmonický poměr alkoholu, cukru a kyselin. Jde o meziprodukt při výrobě vína, který bývá k dispozici několik dní po začátku kvašení moštu. Obsah alkoholu bývá zhruba 1-7 %.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: synonymum, Nápoje, Nápoje, vysvětlení, slovo, pojem, informace, přesný význam, wiki, co znamená, termín, popis, význam pojmu, popis, co to je

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Burčák? resp. jaký je přesný význam slova Burčák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Burčák, odpověď na dotaz co je to Burčák?. Víte např. kdo to je Gurmán? Znáte a víte kdo je Iluminát? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem