Co je to?
Definice výrazu Bílý čaj. Co znamená odborný pojem Bílý čaj z kategorie Nápoje?

Co to je Bílý čaj? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bílý čaj?

Bílý čaj je čaj z čajovníku čínského, obsahující mladé čajové lístky nebo lístky zpracované pouze lehce a zvláštním způsobem. Tyto lístky se nezpracovávají ani oxidací, ani svinutím. Bílý čaj je jemnější a sladší než jiné druhy čajů.
Jeho pojmenování vychází z povrchu neotevřených čajovníkových pupenů. Ten je pokryt bílými chloupky. Samotný nápoj má však světle žluté až žlutohnědé zabarvení. Jedná se o tradiční čínský čaj, jeho pěstování se však rozšířilo i do Nepálu, Tchajwanu a dalších zemí, kde se čaj pěstuje.

Význam slova, termín, co je to Bílý čaj? Definice výrazu Bílý čaj. Co znamená odborný pojem Bílý čaj z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Bílý čaj můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Bílý čaj je v sekci Nápoje

Klíčová slova: synonymum, popis, význam, informace, přesný význam, význam slova, význam pojmu, co znamená, pojem, formulace, Nápoje, přesný výraz, Nápoje, termín, heslo, Bílý čaj

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Bílý čaj? resp. co znamená slovo Bílý čaj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bílý čaj, odpověď na dotaz co je to Bílý čaj?. Víte např. kdo to je Profesor? Znáte a víte kdo je Regent? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.