Co je to?
Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Co je to Acidofilní mléko? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Acidofilní mléko?

Acidofilní mléko je označení pro mléko, které prošlo procesem zkvašení s pomocí bakterií mléčného kvašení. Při výrobě acidofilního mléka se používá acidofilní kultura. Ta bývá dost kyselá, proto se kombinuje s dalšími druhy kultur. V současnosti se pro výrobu acidofilního mléka využívá kombinace acidofilu, bifidobakterií, thermophilu a streptococců, protože tato kultura dodává tělu navíc i důležité probiotické bakterie.

Význam slova, termín, co je to Acidofilní mléko? Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Acidofilní mléko? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Acidofilní mléko je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: co znamená, synonymum, pojem, význam pojmu, vysvětlení, význam, wiki, slovo, význam slova, termín, popis, slovník, co to je, informace, definice, přesný výraz

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Acidofilní mléko? resp. co přesně znamená slovo Acidofilní mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acidofilní mléko, odpověď na dotaz co je to Acidofilní mléko?. Víte např. kdo to je Miki Volek? Znáte a víte kdo je Jiří Macháček? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Acidofilní mléko v jiné sekci než Nápoje. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.