Co je to?
Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Co je to Acidofilní mléko? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Acidofilní mléko

Acidofilní mléko je označení pro mléko, které prošlo procesem zkvašení s pomocí bakterií mléčného kvašení. Při výrobě acidofilního mléka se používá acidofilní kultura. Ta bývá dost kyselá, proto se kombinuje s dalšími druhy kultur. V současnosti se pro výrobu acidofilního mléka využívá kombinace acidofilu, bifidobakterií, thermophilu a streptococců, protože tato kultura dodává tělu navíc i důležité probiotické bakterie.

Význam slova, termín, co je to Acidofilní mléko? Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Acidofilní mléko? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Acidofilní mléko patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: synonymum, co znamená, Acidofilní mléko, pojem, význam slova, vysvětlení, wiki, popis, definice, Nápoje, přesný výraz, Nápoje, význam pojmu, slovo, význam

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Acidofilní mléko? resp. jaký je přesný význam slova Acidofilní mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acidofilní mléko, odpověď na dotaz co je to Acidofilní mléko?. Víte např. kdo to je Manažer? Znáte a víte kdo je Snowden? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Acidofilní mléko i v jiných kategoriích (než Nápoje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.