Co je to?
Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Co je to Acidofilní mléko? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Acidofilní mléko?

Acidofilní mléko je označení pro mléko, které prošlo procesem zkvašení s pomocí bakterií mléčného kvašení. Při výrobě acidofilního mléka se používá acidofilní kultura. Ta bývá dost kyselá, proto se kombinuje s dalšími druhy kultur. V současnosti se pro výrobu acidofilního mléka využívá kombinace acidofilu, bifidobakterií, thermophilu a streptococců, protože tato kultura dodává tělu navíc i důležité probiotické bakterie.

Význam slova, termín, co je to Acidofilní mléko? Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Acidofilní mléko s přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Acidofilní mléko patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: synonymum, termín, wiki, Nápoje, pojem, heslo, Acidofilní mléko, slovo, co to je, formulace, přesný význam, co znamená, přesný výraz, význam pojmu, informace, definice

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Acidofilní mléko? resp. co se přesně ukrývá za slovem Acidofilní mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acidofilní mléko, odpověď na dotaz co je to Acidofilní mléko?. Víte např. kdo to je Vica Kerekés? Znáte a víte kdo je Jiří Macháček? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.