Co je to?
Odborný výraz, definice slova Zádušní mše. Co znamená pojem Zádušní mše z kategorie Náboženství?

Co je to Zádušní mše? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Zádušní mše?

Zádušní mše neboli rekviem je součást katolických křesťanských obřadů. Vyjadřuje modlitbu a vzpomínku na zemřelého. Její text je přesně daný. Může být přímo součástí pohřebního obřadu. Rekviem je i forma hudebního díla zpívaného ve formě gregoriánského chorálu. Neexistuje žádná povinnost sloužit zádušní mši za zemřelého křesťana, jedná se pouze o tradici.

Význam slova, termín, co je to Zádušní mše? Odborný výraz, definice slova Zádušní mše. Co znamená pojem Zádušní mše z kategorie Náboženství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Zádušní mše s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Zádušní mše se nachází v kategorii Náboženství

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, Náboženství, heslo, význam slova, definice, přesný výraz, význam, přesný význam, co znamená, formulace, co to je, popis, slovník, termín, informace

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Zádušní mše? resp. co označuje slovo Zádušní mše? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zádušní mše, odpověď na dotaz co je to Zádušní mše?. Víte např. kdo to je Elvis Presley? Znáte a víte kdo je Kouzelník Žito? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Náboženství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.