Co je to?
Definice odborného termínu, slova Seraf. Co znamená pojem Seraf z kategorie Náboženství?

Co je to Seraf? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Seraf

Seraf neboli serafín je podle Starého zákona Bible nebeská bytost, anděl. Starý zákon dělí anděly do několika řádů uspořádaných v hierarchii.

Význam slova, termín, co je to Seraf? Definice odborného termínu, slova Seraf. Co znamená pojem Seraf z kategorie Náboženství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Seraf s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Seraf je v kategorii Náboženství

Co znamená pojem Seraf? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Seraf (hebrejsky שרף, plurál שרפים serafim) je jeden z řádů nebeských bytostí, o nichž se zmiňuje Starý zákon, konkrétně kniha Izajáš. Přes představy pozdního židovství se ze serafů stal v křesťanství jeden z řádů andělů tzv. kůrů.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: co znamená, termín, heslo, Náboženství, pojem, wiki, význam, Seraf, slovník, vysvětlení, definice, význam pojmu, význam slova, přesný výraz, popis

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Seraf? resp. jaký je význam slova Seraf? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Seraf, odpověď na dotaz co je to Seraf?. Víte např. kdo to je Adriana Krnáčová? Znáte a víte kdo je Dula? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Náboženství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!