Co je to?
Definice odborného termínu, slova Seraf. Co znamená pojem Seraf z kategorie Náboženství?

Co je to Seraf? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Seraf?

Seraf neboli serafín je podle Starého zákona Bible nebeská bytost, anděl. Starý zákon dělí anděly do několika řádů uspořádaných v hierarchii.

Význam slova, termín, co je to Seraf? Definice odborného termínu, slova Seraf. Co znamená pojem Seraf z kategorie Náboženství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Seraf patří do sekce Náboženství

Klíčová slova: synonymum, Náboženství, popis, heslo, vysvětlení, Seraf, význam slova, termín, pojem, co znamená, formulace, Náboženství, slovník, co to je, Seraf, přesný výraz

Co znamená pojem Seraf? Výraz, definice slova z Wikipedie

Seraf (hebrejsky שרף, plurál שרפים serafim) je jeden z řádů nebeských bytostí, o nichž se zmiňuje Starý zákon, konkrétně kniha Izajáš. Přes představy pozdního židovství se ze serafů stal v křesťanství jeden z řádů andělů tzv. kůrů.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Seraf? resp. jaký je význam slova Seraf? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Seraf, odpověď na dotaz co je to Seraf?. Víte např. kdo to je Anděl? Znáte a víte kdo je Jupiter? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Náboženství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!