Co je to?
Definice odborného termínu, slova Seraf. Co znamená pojem Seraf z kategorie Náboženství?

Co je to Seraf? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Seraf?

Seraf neboli serafín je podle Starého zákona Bible nebeská bytost, anděl. Starý zákon dělí anděly do několika řádů uspořádaných v hierarchii.

Význam slova, termín, co je to Seraf? Definice odborného termínu, slova Seraf. Co znamená pojem Seraf z kategorie Náboženství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Seraf? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Seraf je v kategorii Náboženství

Klíčová slova: Náboženství, vysvětlení, termín, Náboženství, význam, přesný výraz, wiki, přesný význam, pojem, definice, informace, Seraf, formulace, heslo, co znamená, význam pojmu

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Seraf?

Seraf (hebrejsky שרף, plurál שרפים serafim) je jeden z řádů nebeských bytostí, o nichž se zmiňuje Starý zákon, konkrétně kniha Izajáš. Přes představy pozdního židovství se ze serafů stal v křesťanství jeden z řádů andělů tzv. kůrů.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Seraf? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Seraf? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Seraf, odpověď na dotaz co je to Seraf?. Víte např. kdo to je Jaromír Bosák? Znáte a víte kdo je Jupiter? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Náboženství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!