Co je to?
Definice výrazu, termínu Okultismus. Co znamená odborný pojem Okultismus z kategorie Náboženství?

Co je to Okultismus? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Okultismus?

Okultismus je název vytvořený z latinských slov znamenající tajnost něco skrytého, tajnou vědu či magii. Příznivci této nauky se domnívají, že na světě existuje nejen racionální a rozumové uvažování, ale také síly, které jsou neznámé, ale přesto na svět působí. Vnímat je dokážou pouze lidé, kteří se označují jako média.
Okultismus využívá ojedinělé schopnosti mimosmyslového vnímání. Nespadají do něj úkazy přisuzované duchům.

Význam slova, termín, co je to Okultismus? Definice výrazu, termínu Okultismus. Co znamená odborný pojem Okultismus z kategorie Náboženství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Okultismus? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Okultismus je v kategorii Náboženství

Klíčová slova: význam, definice, heslo, formulace, wiki, Okultismus, termín, Okultismus, pojem, slovo, přesný význam, přesný výraz, co to je, vysvětlení, význam pojmu, popis

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Okultismus? resp. jaký je význam pojmu Okultismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Okultismus, odpověď na dotaz co je to Okultismus?. Víte např. kdo to je Antikrist? Znáte a víte kdo je Baptista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Okultismus hledat i v jiných kategoriích (než Náboženství) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.