Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Mitra. Co znamená pojem Mitra z kategorie Náboženství?

Co to je Mitra? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Mitra?

Mitra (též infule) je pokrývka hlavy nošená při náboženských obřadech. Má tvar špičaté čepice a při křesťanských bohoslužbách ji nosí biskupové.

Význam slova, termín, co je to Mitra? Odborný termín, výraz, slovo Mitra. Co znamená pojem Mitra z kategorie Náboženství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Mitra patří do kategorie Náboženství

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, informace, formulace, přesný význam, definice, Náboženství, slovo, popis, co znamená, synonymum, Mitra, pojem, Náboženství, termín, heslo

Co označuje termín Mitra? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Mitra (křesťanství) (z řečtiny) látková, do dvou hrotitých oblouků vybíhající obřadní pokrývka hlavy vysokých církevních hodnostářů, zpravidla bohatě zdobená; viz infule.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Mitra? resp. co znamená Mitra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mitra, odpověď na dotaz co je to Mitra?. Víte např. kdo to je Uma Thurman? Znáte a víte kdo je Libertarián? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Náboženství. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.