Co je to?
Definice výrazu, termínu Habakuk. Co znamená odborný pojem Habakuk z kategorie Náboženství?

Co je to Habakuk? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Habakuk

Habakuk nebo jinak také Abakuk byl jedním z dvanácti starozákonních proroků, aspoň to tak tvrdí Bible. Habakuk měl údajně žít kolem roku 600 př. n. l. a měl předvídat zničení města. Jeho proroctví je shrnuto do samostatné knihy. Někdy se stane, že si lidé pletou slovo Habakuk a habaděj. Habaděj znamená, že je něčeho mnoho, avšak výraz Habakuk žádný další význam nemá, jedná se výhradně o židovské mužské jméno.

Význam slova, termín, co je to Habakuk? Definice výrazu, termínu Habakuk. Co znamená odborný pojem Habakuk z kategorie Náboženství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Habakuk sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Habakuk patří do sekce Náboženství

Co znamená pojem Habakuk? Definice slova, termínu z Wikipedie

Kniha Abakuk, někdy též Kniha proroka Abakuka, je jednou z prorockých knih Starého zákona. Řadí se mezi malé proroky a nachází se mezi Nahumem a Sofonjášem.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: přesný význam, popis, Habakuk, termín, přesný výraz, popis, wiki, co znamená, vysvětlení, význam, synonymum, Náboženství, formulace, definice, pojem

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Habakuk? resp. jaká je definice slova Habakuk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Habakuk, odpověď na dotaz co je to Habakuk?. Víte např. kdo to je Muezzin? Znáte a víte kdo je Jan Amos Komenský? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Habakuk hledat i v jiných kategoriích (než Náboženství) U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.