Co je to?
Definice výrazu, termínu Habakuk. Co znamená odborný pojem Habakuk z kategorie Náboženství?

Co je to Habakuk? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Habakuk

Habakuk nebo jinak také Abakuk byl jedním z dvanácti starozákonních proroků, aspoň to tak tvrdí Bible. Habakuk měl údajně žít kolem roku 600 př. n. l. a měl předvídat zničení města. Jeho proroctví je shrnuto do samostatné knihy. Někdy se stane, že si lidé pletou slovo Habakuk a habaděj. Habaděj znamená, že je něčeho mnoho, avšak výraz Habakuk žádný další význam nemá, jedná se výhradně o židovské mužské jméno.

Význam slova, termín, co je to Habakuk? Definice výrazu, termínu Habakuk. Co znamená odborný pojem Habakuk z kategorie Náboženství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Habakuk můžete sdílet se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Habakuk se nachází v kategorii Náboženství

Co znamená pojem Habakuk? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Kniha Abakuk, někdy též Kniha proroka Abakuka, je jednou z prorockých knih Starého zákona. Řadí se mezi malé proroky a nachází se mezi Nahumem a Sofonjášem.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam, heslo, pojem, informace, popis, slovo, přesný výraz, Habakuk, Náboženství, wiki, popis, formulace, slovník, Náboženství, co znamená

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Habakuk? resp. co to je Habakuk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Habakuk, odpověď na dotaz co je to Habakuk?. Víte např. kdo to je Muezzin? Znáte a víte kdo je Jan Amos Komenský? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Náboženství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.