Co je to?
Definice výrazu, termínu Habakuk. Co znamená odborný pojem Habakuk z kategorie Náboženství?

Co je to Habakuk? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Habakuk?

Habakuk nebo jinak také Abakuk byl jedním z dvanácti starozákonních proroků, aspoň to tak tvrdí Bible. Habakuk měl údajně žít kolem roku 600 př. n. l. a měl předvídat zničení města. Jeho proroctví je shrnuto do samostatné knihy. Někdy se stane, že si lidé pletou slovo Habakuk a habaděj. Habaděj znamená, že je něčeho mnoho, avšak výraz Habakuk žádný další význam nemá, jedná se výhradně o židovské mužské jméno.

Význam slova, termín, co je to Habakuk? Definice výrazu, termínu Habakuk. Co znamená odborný pojem Habakuk z kategorie Náboženství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Habakuk se nachází v kategorii Náboženství

Klíčová slova: význam slova, Náboženství, formulace, pojem, Habakuk, termín, heslo, význam, wiki, Náboženství, význam pojmu, Habakuk, co znamená, definice, slovník, slovo

Co označuje termín Habakuk? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Kniha Abakuk, někdy též Kniha proroka Abakuka, je jednou z prorockých knih Starého zákona. Řadí se mezi malé proroky a nachází se mezi Nahumem a Sofonjášem.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Habakuk? resp. co znamená výraz Habakuk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Habakuk, odpověď na dotaz co je to Habakuk?. Víte např. kdo to je Spejbl? Znáte a víte kdo je Skeptik? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Habakuk v jiné sekci než Náboženství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.