Co je to?
Odborný výraz, definice slova Exorcismus. Co znamená pojem Exorcismus z kategorie Náboženství?

Co je to Exorcismus? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Exorcismus?

Exorcismus je slovo pocházející z řečtiny. Pojmenovává činnost, jejímž prostřednictvím má být vyhnán nebo vymítán ďábel či zlé síly. Při tomto úkonu lze ďábla nebo zlé síly vyhnat z člověka, zvířete nebo dokonce věci.
Exorcismus má dlouhou historii a je dodnes součástí mnoha náboženství – hinduismu, židovství, křesťanství a dalších. Exorcismus provádí exorcista, vymítač.

Význam slova, termín, co je to Exorcismus? Odborný výraz, definice slova Exorcismus. Co znamená pojem Exorcismus z kategorie Náboženství?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Exorcismus patří do sekce Náboženství

Klíčová slova: přesný význam, heslo, co znamená, vysvětlení, Exorcismus, definice, wiki, Exorcismus, termín, slovník, popis, pojem, Náboženství, formulace, synonymum, přesný výraz

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Exorcismus? resp. jaká je definice slova Exorcismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Exorcismus, odpověď na dotaz co je to Exorcismus?. Víte např. kdo to je Maloměšťák? Znáte a víte kdo je Anna Linhartová? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Exorcismus i v jiných kategoriích (než Náboženství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.