Co je to?
Odborný výraz, definice slova Exorcismus. Co znamená pojem Exorcismus z kategorie Náboženství?

Co je to Exorcismus? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Exorcismus?

Exorcismus je slovo pocházející z řečtiny. Pojmenovává činnost, jejímž prostřednictvím má být vyhnán nebo vymítán ďábel či zlé síly. Při tomto úkonu lze ďábla nebo zlé síly vyhnat z člověka, zvířete nebo dokonce věci.
Exorcismus má dlouhou historii a je dodnes součástí mnoha náboženství – hinduismu, židovství, křesťanství a dalších. Exorcismus provádí exorcista, vymítač.

Význam slova, termín, co je to Exorcismus? Odborný výraz, definice slova Exorcismus. Co znamená pojem Exorcismus z kategorie Náboženství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Exorcismus? s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Exorcismus je v sekci Náboženství

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, Náboženství, Exorcismus, definice, vysvětlení, přesný význam, informace, slovo, co znamená, význam pojmu, co to je, wiki, Náboženství, pojem, význam slova

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Exorcismus? resp. jaký je význam pojmu Exorcismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Exorcismus, odpověď na dotaz co je to Exorcismus?. Víte např. kdo to je Will Smith? Znáte a víte kdo je Anna Linhartová? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Náboženství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.