Co je to?
Odborný výraz, definice slova Duchovno. Co znamená pojem Duchovno z kategorie Náboženství?

Co je to Duchovno? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Duchovno

Duchovno je pojmenování tématu, které nemá přesně danou definici. O duchovnu se hovoří v souvislosti s náboženstvím, filozofií či duchovním životem člověka. Duchovno je pro člověka zcela přirozené. Jedná se o určitou praxi, způsob vnímání vlastních prožitků a vypořádání se s tím, co chápání člověka přesahuje.
Často se hovoří o náboženském duchovnu, ve kterém se člověk vyrovnává s existencí Boha.

Význam slova, termín, co je to Duchovno? Odborný výraz, definice slova Duchovno. Co znamená pojem Duchovno z kategorie Náboženství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Duchovno? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Duchovno je v kategorii Náboženství

Klíčová slova: popis, synonymum, heslo, co to je, slovo, Náboženství, definice, význam pojmu, co znamená, wiki, Duchovno, význam slova, pojem, přesný výraz, vysvětlení

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Duchovno? resp. jaká je definice termínu Duchovno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Duchovno, odpověď na dotaz co je to Duchovno?. Víte např. kdo to je Leviatan? Znáte a víte kdo je Správní orgán? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Náboženství Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.