Co je to?
Odborný výraz, definice slova Duchovno. Co znamená pojem Duchovno z kategorie Náboženství?

Co je to Duchovno? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Duchovno

Duchovno je pojmenování tématu, které nemá přesně danou definici. O duchovnu se hovoří v souvislosti s náboženstvím, filozofií či duchovním životem člověka. Duchovno je pro člověka zcela přirozené. Jedná se o určitou praxi, způsob vnímání vlastních prožitků a vypořádání se s tím, co chápání člověka přesahuje.
Často se hovoří o náboženském duchovnu, ve kterém se člověk vyrovnává s existencí Boha.

Význam slova, termín, co je to Duchovno? Odborný výraz, definice slova Duchovno. Co znamená pojem Duchovno z kategorie Náboženství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Duchovno? Pak se o ní podělte s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Duchovno je v kategorii Náboženství

Klíčová slova: popis, Duchovno, význam slova, wiki, pojem, termín, formulace, definice, informace, Duchovno, synonymum, co znamená, heslo, Náboženství, význam pojmu, přesný význam

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Duchovno? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Duchovno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Duchovno, odpověď na dotaz co je to Duchovno?. Víte např. kdo to je Archanděl Michael? Znáte a víte kdo je Saturn? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Náboženství. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.