Co je to?
Definice výrazu, termínu Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Co je to Aura? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Aura?

S pojmem aura se setkáme u různých alternativních léčebných a terapeutických metod. Aura je podle nich energetické pole, které vyzařuje každý živý organismus. Aura má mít různé barvy a její poruchy mají poukazovat na zdravotní a jiné potíže. Je ale nutno dodat, že existence aury ani účinnost těchto alternativních léčebných metod nebyly vědecky prokázány.

Význam slova, termín, co je to Aura? Definice výrazu, termínu Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Aura můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Aura je v sekci Náboženství

Klíčová slova: termín, wiki, co znamená, informace, význam pojmu, Aura, přesný výraz, co to je, slovník, přesný význam, význam slova, vysvětlení, pojem, slovo, formulace, synonymum

Co označuje termín Aura? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Aura je podle parapsychologie, alternativní medicíny, teologie a okultních věd energetické pole okolo živých organismů. Tedy nejenom lidí, ale i zvířat a rostlin. Lidé zabývající se aurou popisují barvy, tvary a defekty aury. Auru se podle nich může naučit vidět poctivým trénováním téměř každý jedinec.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Aura? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Aura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aura, odpověď na dotaz co je to Aura?. Víte např. kdo to je Podiatr? Znáte a víte kdo je Kretén? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Náboženství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.