Co je to?
Definice výrazu, termínu Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Co je to Aura? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Aura?

S pojmem aura se setkáme u různých alternativních léčebných a terapeutických metod. Aura je podle nich energetické pole, které vyzařuje každý živý organismus. Aura má mít různé barvy a její poruchy mají poukazovat na zdravotní a jiné potíže. Je ale nutno dodat, že existence aury ani účinnost těchto alternativních léčebných metod nebyly vědecky prokázány.

Význam slova, termín, co je to Aura? Definice výrazu, termínu Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Aura) můžete sdílet s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Aura patří do sekce Náboženství

Co znamená pojem Aura? Definice slova, termínu z Wikipedie

Aura je podle parapsychologie, alternativní medicíny, teologie a okultních věd energetické pole okolo živých organismů. Tedy nejenom lidí, ale i zvířat a rostlin. Lidé zabývající se aurou popisují barvy, tvary a defekty aury. Auru se podle nich může naučit vidět poctivým trénováním téměř každý jedinec.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: co to je, wiki, význam slova, co znamená, heslo, Náboženství, vysvětlení, informace, přesný výraz, slovník, formulace, Náboženství, přesný význam, význam pojmu, popis

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Aura? resp. jaký je přesný význam slova Aura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aura, odpověď na dotaz co je to Aura?. Víte např. kdo to je Arborista? Znáte a víte kdo je Promotér? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Aura hledat i v jiných kategoriích (než Náboženství) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.