Co je to?
Definice výrazu, termínu Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Co je to Aura? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Aura?

S pojmem aura se setkáme u různých alternativních léčebných a terapeutických metod. Aura je podle nich energetické pole, které vyzařuje každý živý organismus. Aura má mít různé barvy a její poruchy mají poukazovat na zdravotní a jiné potíže. Je ale nutno dodat, že existence aury ani účinnost těchto alternativních léčebných metod nebyly vědecky prokázány.

Význam slova, termín, co je to Aura? Definice výrazu, termínu Aura. Co znamená odborný pojem Aura z kategorie Náboženství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Aura sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Aura patří do sekce Náboženství

Klíčová slova: termín, význam pojmu, formulace, co znamená, pojem, Náboženství, Náboženství, co to je, význam, definice, heslo, slovo, přesný význam, synonymum, Aura, vysvětlení

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Aura dozvíte následující

Aura je podle parapsychologie, alternativní medicíny, teologie a okultních věd energetické pole okolo živých organismů. Tedy nejenom lidí, ale i zvířat a rostlin. Lidé zabývající se aurou popisují barvy, tvary a defekty aury. Auru se podle nich může naučit vidět poctivým trénováním téměř každý jedinec.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Aura? resp. co to je Aura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aura, odpověď na dotaz co je to Aura?. Víte např. kdo to je Extrovert? Znáte a víte kdo je Kretén? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Aura v jiné sekci než Náboženství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.