Co je to?
Definice výrazu, termínu Viskóza. Co znamená odborný pojem Viskóza z kategorie Materiály?

Co je to Viskóza? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Viskóza

Uměle vyrobená látka z organických vláken sloužící jako mnohem levnější náhrada přírodního hedvábí. Vyrábí se z celulózy a svými vlastnostmi se podobá bavlně. Na omak je příjemná, chladí a saje, ovšem při vyšších teplotách se sráží. Její mačkavost závisí na struktuře tkaniny a směsi s jinými vlákny.

Význam slova, termín, co je to Viskóza? Definice výrazu, termínu Viskóza. Co znamená odborný pojem Viskóza z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Viskóza? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Viskóza patří do sekce Materiály

Klíčová slova: Materiály, definice, význam pojmu, Materiály, význam, co to je, co znamená, pojem, synonymum, přesný výraz, slovník, termín, Viskóza, informace, přesný význam, slovo

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Viskóza? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Viskóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Viskóza, odpověď na dotaz co je to Viskóza?. Víte např. kdo to je Anarchista? Znáte a víte kdo je Speditér? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Materiály). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?