Co je to?
Definice odborného termínu, slova Umakart. Co znamená pojem Umakart z kategorie Materiály?

Co je to Umakart? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Umakart?

Umakart byl původně název značky výrobku, který se však stal oficiálním označením desek používaných v minulosti jako kryt a izolace. Umakart je papír tvrzený pomocí pryskyřice a následně vsazený do rámu. Tím vzniká deska, se kterou se snadno pracuje.
Umakart má však nízké izolační vlastnosti, podléhá vlhkosti a je nestabilní. Ve spárách mezi deskami se drží voda a bují plísně. V současnosti se umakart k původním účelům nepoužívá, byl nahrazen modernějšími materiály s lepšími vlastnostmi.


Co je to Umakart? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Umakart. Co znamená pojem Umakart z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Umakart sdílejte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Umakart je v kategorii Materiály

Klíčová slova: přesný význam, Materiály, terminologie, pojem, definice, wiki, přesný výraz, definice pojmu, co to je, co znamená, význam pojmu, slovník, slovo, lexikon, význam slova, popis, Materiály, Umakart


Pojem Umakart je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít heslo Umakart ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Umakart ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Umakart ve Wikislovníku

Hledat pojem Umakart ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Umakart ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Umakart na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Umakart například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Umakart? resp. jaký je význam slova Umakart? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Umakart, odpověď na dotaz co je to Umakart?. Víte např. kdo to je Mecenáš? Znáte a víte kdo je Omezenec? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Umakart i v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.