Co je to?
Definice odborného termínu, slova Umakart. Co znamená pojem Umakart z kategorie Materiály?

Co je to Umakart? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Umakart

Umakart byl původně název značky výrobku, který se však stal oficiálním označením desek používaných v minulosti jako kryt a izolace. Umakart je papír tvrzený pomocí pryskyřice a následně vsazený do rámu. Tím vzniká deska, se kterou se snadno pracuje.
Umakart má však nízké izolační vlastnosti, podléhá vlhkosti a je nestabilní. Ve spárách mezi deskami se drží voda a bují plísně. V současnosti se umakart k původním účelům nepoužívá, byl nahrazen modernějšími materiály s lepšími vlastnostmi.

Význam slova, termín, co je to Umakart? Definice odborného termínu, slova Umakart. Co znamená pojem Umakart z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Umakart? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Umakart je v kategorii Materiály

Klíčová slova: co to je, informace, pojem, Umakart, Umakart, co znamená, definice, význam slova, slovník, popis, význam, heslo, slovo, přesný význam, význam pojmu, termín

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Umakart? resp. co vlastně znamená slovo Umakart? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Umakart, odpověď na dotaz co je to Umakart?. Víte např. kdo to je Farizej? Znáte a víte kdo je Jack Rozparovač? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.