Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Taklon. Co znamená pojem Taklon z kategorie Materiály?

Co to je Taklon? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Taklon?

Taklon je pojmenování syntetického vlákna. Jeho typickou vlastností je křehkost, měkkost a hladkost. Vyrábí se z polyesteru a snaží se napodobovat přírodní zvířecí chlupy. Neobsahuje alergeny ani proteiny, je tedy hypoalergenní. Proto je taklon vhodný pro výrobu štětců užívaných v kosmetice a malířství.
Vlákna mohou mít různý průměr, podle toho je pak štětec tužší nebo měkčí. Vlákna taklonu je možno i barvit.

Význam slova, termín, co je to Taklon? Odborný termín, výraz, slovo Taklon. Co znamená pojem Taklon z kategorie Materiály?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Taklon s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Taklon patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: Materiály, synonymum, termín, informace, definice, co znamená, slovník, slovo, popis, formulace, přesný význam, vysvětlení, význam pojmu, Taklon, pojem, význam slova

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Taklon? resp. jaká je definice termínu Taklon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Taklon, odpověď na dotaz co je to Taklon?. Víte např. kdo to je Daniel Stach? Znáte a víte kdo je Nezaopatřené dítě? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?