Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Taklon. Co znamená pojem Taklon z kategorie Materiály?

Co to je Taklon? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Taklon?

Taklon je pojmenování syntetického vlákna. Jeho typickou vlastností je křehkost, měkkost a hladkost. Vyrábí se z polyesteru a snaží se napodobovat přírodní zvířecí chlupy. Neobsahuje alergeny ani proteiny, je tedy hypoalergenní. Proto je taklon vhodný pro výrobu štětců užívaných v kosmetice a malířství.
Vlákna mohou mít různý průměr, podle toho je pak štětec tužší nebo měkčí. Vlákna taklonu je možno i barvit.

Význam slova, termín, co je to Taklon? Odborný termín, výraz, slovo Taklon. Co znamená pojem Taklon z kategorie Materiály?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Taklon? s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Taklon se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: pojem, heslo, wiki, Materiály, přesný výraz, formulace, co to je, co znamená, vysvětlení, přesný význam, informace, význam pojmu, popis

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Taklon? resp. co to je Taklon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Taklon, odpověď na dotaz co je to Taklon?. Víte např. kdo to je Hacker? Znáte a víte kdo je Ježíš? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Taklon hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?