Co je to?
Odborný výraz, definice slova Suchý beton. Co znamená pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Co je to Suchý beton? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Suchý beton?

Suchý beton je pojem označující takovou betonovou směs, do které se nepřidává další voda. Tu si beton natáhne z okolního prostředí a z doplňujících kamenů. Před použitím by měl být ještě znovu přemíchán. Doba zpracování je podobná jako u ostatních betonů, závisí na okolí, především na teplotě vzduchu. Jedná se většinou o 2-3 hodiny. Je vyráběn mnoha firmami pod různými názvy a v rozličných modifikacích.

Význam slova, termín, co je to Suchý beton? Odborný výraz, definice slova Suchý beton. Co znamená pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Suchý beton) můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Suchý beton je v kategorii Materiály

Klíčová slova: synonymum, termín, Suchý beton, co znamená, popis, Materiály, popis, slovník, přesný význam, přesný výraz, slovo, pojem, informace, wiki, význam pojmu

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Suchý beton? resp. co je to Suchý beton? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý beton, odpověď na dotaz co je to Suchý beton?. Víte např. kdo to je Kardiolog? Znáte a víte kdo je Altistka? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Suchý beton v jiné sekci než Materiály. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.