Co je to?
Odborný výraz, definice slova Suchý beton. Co znamená pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Co je to Suchý beton? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Suchý beton

Suchý beton je pojem označující takovou betonovou směs, do které se nepřidává další voda. Tu si beton natáhne z okolního prostředí a z doplňujících kamenů. Před použitím by měl být ještě znovu přemíchán. Doba zpracování je podobná jako u ostatních betonů, závisí na okolí, především na teplotě vzduchu. Jedná se většinou o 2-3 hodiny. Je vyráběn mnoha firmami pod různými názvy a v rozličných modifikacích.

Význam slova, termín, co je to Suchý beton? Odborný výraz, definice slova Suchý beton. Co znamená pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Suchý beton můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Suchý beton je v sekci Materiály

Klíčová slova: význam pojmu, definice, Suchý beton, Materiály, co to je, formulace, co znamená, přesný výraz, význam slova, význam, vysvětlení, synonymum, Materiály, heslo, informace

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Suchý beton? resp. jaká je definice termínu Suchý beton? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý beton, odpověď na dotaz co je to Suchý beton?. Víte např. kdo to je Kardiolog? Znáte a víte kdo je Altistka? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Suchý beton v jiné sekci než Materiály. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.