Co je to?
Definice odborného termínu, slova Spandex. Co znamená pojem Spandex z kategorie Materiály?

Co je to Spandex? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Spandex?

Spandex je obchodní značka elastické textilie, která se používá ve směsi s polyesterem, bavlnou apod. na výrobu oblečení, zejména prádla a sportovních oděvů. Zaručuje pružnost tkaniny a její schopnost vrátit se do původního tvaru, látka se tedy nevytahuje jako např. čistá bavlna.

Význam slova, termín, co je to Spandex? Definice odborného termínu, slova Spandex. Co znamená pojem Spandex z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Spandex můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Spandex je v sekci Materiály

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, slovo, termín, co to je, popis, formulace, definice, Materiály, Materiály, Spandex, Spandex, wiki, synonymum, pojem, slovník

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Spandex? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Spandex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spandex, odpověď na dotaz co je to Spandex?. Víte např. kdo to je Identifikovaná osoba? Znáte a víte kdo je Zkurvysyn? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?