Co je to?
Definice odborného termínu, slova Spandex. Co znamená pojem Spandex z kategorie Materiály?

Co je to Spandex? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Spandex

Spandex je obchodní značka elastické textilie, která se používá ve směsi s polyesterem, bavlnou apod. na výrobu oblečení, zejména prádla a sportovních oděvů. Zaručuje pružnost tkaniny a její schopnost vrátit se do původního tvaru, látka se tedy nevytahuje jako např. čistá bavlna.

Význam slova, termín, co je to Spandex? Definice odborného termínu, slova Spandex. Co znamená pojem Spandex z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Spandex? Potom se o definici podělte s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Spandex je v sekci Materiály

Klíčová slova: popis, definice, přesný význam, pojem, heslo, vysvětlení, Spandex, synonymum, informace, formulace, slovo, význam pojmu, termín, popis, přesný výraz

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Spandex? resp. co znamená slovo Spandex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spandex, odpověď na dotaz co je to Spandex?. Víte např. kdo to je Zběh? Znáte a víte kdo je Hédonista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?