Co je to?
Odborný výraz, definice slova Softshell. Co znamená pojem Softshell z kategorie Materiály?

Co je to Softshell? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Softshell?

Softshell je syntetický materiál využívaný pro výrobu funkčních oděvů, zejména určených pro outdoorové aktivity. Je částečně nepromokavý a větruodolný,ale prodyšný.

Význam slova, termín, co je to Softshell? Odborný výraz, definice slova Softshell. Co znamená pojem Softshell z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Softshell s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Softshell se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: přesný význam, pojem, přesný výraz, slovník, slovo, formulace, co znamená, Materiály, heslo, význam, Materiály, význam slova, termín, vysvětlení, význam pojmu, wiki

Co označuje termín Softshell? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Softshell je textilní funkční materiál, látka, která sám o sobě zajišťuje do určité míry voděodolnost a ochrání proti větru. Zároveň oproti starším, tradičnějším látkám s podobnou ochrannou funkcí je měkký, jemný a paropropustný. Z tohoto důvodu je softshellové oblečení vhodné pro outdoorové aktivity v proměnlivých klimatických podmínkách, zejména ve vyšším větru, vlhku nebo dešti. Dříve se podobné ochrany dosahovalo např. kombinací svetru a větrovky, která ovšem bývá pro páru nepropustná, neodvádí tělesnou vlhkost.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Softshell? resp. co znamená Softshell? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Softshell, odpověď na dotaz co je to Softshell?. Víte např. kdo to je Alžběta II? Znáte a víte kdo je Speleolog? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.