Co je to?
Odborný výraz, definice slova Softshell. Co znamená pojem Softshell z kategorie Materiály?

Co je to Softshell? Význam slova

Co znamená termín Softshell? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Softshell je syntetický materiál využívaný pro výrobu funkčních oděvů, zejména určených pro outdoorové aktivity. Je částečně nepromokavý a větruodolný,ale prodyšný.

Význam slova, termín, co je to Softshell? Odborný výraz, definice slova Softshell. Co znamená pojem Softshell z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Softshell je v sekci Materiály

Klíčová slova: slovník, Materiály, popis, význam, Softshell, wiki, pojem, přesný výraz, Materiály, přesný význam, Softshell, co to je, co znamená, heslo, význam slova, význam pojmu

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Softshell můžete dozvědět následující

Softshell je textilní funkční materiál, látka, která sám o sobě zajišťuje do určité míry voděodolnost a ochrání proti větru. Zároveň oproti starším, tradičnějším látkám s podobnou ochrannou funkcí je měkký, jemný a paropropustný. Z tohoto důvodu je softshellové oblečení vhodné pro outdoorové aktivity v proměnlivých klimatických podmínkách, zejména ve vyšším větru, vlhku nebo dešti. Dříve se podobné ochrany dosahovalo např. kombinací svetru a větrovky, která ovšem bývá pro páru nepropustná, neodvádí tělesnou vlhkost.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Softshell? resp. co přesně označuje termín Softshell? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Softshell, odpověď na dotaz co je to Softshell?. Víte např. kdo to je Josef Mánes? Znáte a víte kdo je Speleolog? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.