Co je to?
Definice výrazu, termínu Silikon. Co znamená odborný pojem Silikon z kategorie Materiály?

Co je to Silikon? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Silikon

Silikon patří k prvkům určeným k tmelení a utěsňování. Ty se používají v průmyslovém měřítku i v domácnostech. Typickou vlastností silikonu je vodovzdornost. Velmi často nachází uplatnění v koupelnách a dalších sanitárních zařízeních, například na spáry kolem umyvadel, van, sprchových koutů a podobně.
Většina běžných silikonů je založena na acetátech, proto je agresivní vůči podkladu, takže se nedoporučuje jejich použití na neošetřené povrchy. Tak se doporučuje neutrální druh silikonu.

Význam slova, termín, co je to Silikon? Definice výrazu, termínu Silikon. Co znamená odborný pojem Silikon z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Silikon je v kategorii Materiály

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, Materiály, slovo, heslo, vysvětlení, wiki, Materiály, Silikon, co to je, význam slova, synonymum, význam, informace, formulace, přesný význam

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Silikon? resp. co znamená Silikon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silikon, odpověď na dotaz co je to Silikon?. Víte např. kdo to je Milan Chovanec? Znáte a víte kdo je Farmaceut? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Materiály). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.