Co je to?
Odborný výraz, definice slova Šifon. Co znamená pojem Šifon z kategorie Materiály?

Co je to Šifon? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Šifon

Šifon je označení pro průsvitnou látku. Ta může být vyrobena buď z hedvábí, nebo ze syntetického materiálu (nejčastěji z polyesteru). Šifon se využívá při šití šatů, šátků, halenek, lehkých županů, negližé apod. Vypadá velmi efektně, ale pro práci není nejpříjemnější, protože má při šití tendence klouzat. Na šatech bývá kvůli průsvitnosti často zkombinován s jiným materiálem.

Význam slova, termín, co je to Šifon? Odborný výraz, definice slova Šifon. Co znamená pojem Šifon z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Šifon můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Šifon je v kategorii Materiály

Klíčová slova: význam slova, Materiály, Materiály, přesný význam, vysvětlení, slovo, význam, wiki, slovník, popis, formulace, Šifon, heslo, význam pojmu, informace, definice

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Šifon? resp. co se přesně ukrývá za slovem Šifon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šifon, odpověď na dotaz co je to Šifon?. Víte např. kdo to je Tomáš Baldýnský? Znáte a víte kdo je Che Guevara? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Materiály). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.