Co je to?
Definice odborného termínu, slova Rayon. Co znamená pojem Rayon z kategorie Materiály?

Co je to Rayon? Význam slova

Co znamená termín Rayon? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Rayon je označení doporučené americkou komisí pro textil, který výrobci označují jako bambusový, přestože je vyráběn z umělých viskózových vláken a nemá vlastnosti očekávané od skutečných výrobků z bambusu, jako jsou například antibakteriální vlastnosti.
Z tohoto viskózového filamentu se zhotovují výrobky, které mají označení z bambusových vláken, i když to neodpovídá skutečnosti. Proto byl navržen název rayon.

Význam slova, termín, co je to Rayon? Definice odborného termínu, slova Rayon. Co znamená pojem Rayon z kategorie Materiály?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Rayon se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: definice, význam, vysvětlení, slovník, přesný výraz, Materiály, význam slova, synonymum, Rayon, formulace, Materiály, přesný význam, wiki, co to je, význam pojmu, heslo

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Rayon? resp. jaká je definice termínu Rayon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rayon, odpověď na dotaz co je to Rayon?. Víte např. kdo to je Šmelinář? Znáte a víte kdo je Mezzosopranistka? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.