Co je to?
Definice odborného termínu, slova Rayon. Co znamená pojem Rayon z kategorie Materiály?

Co je to Rayon? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Rayon

Rayon je označení doporučené americkou komisí pro textil, který výrobci označují jako bambusový, přestože je vyráběn z umělých viskózových vláken a nemá vlastnosti očekávané od skutečných výrobků z bambusu, jako jsou například antibakteriální vlastnosti.
Z tohoto viskózového filamentu se zhotovují výrobky, které mají označení z bambusových vláken, i když to neodpovídá skutečnosti. Proto byl navržen název rayon.

Význam slova, termín, co je to Rayon? Definice odborného termínu, slova Rayon. Co znamená pojem Rayon z kategorie Materiály?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Rayon můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Rayon je v kategorii Materiály

Klíčová slova: co znamená, co to je, Rayon, slovo, definice, vysvětlení, heslo, Materiály, slovník, pojem, Materiály, synonymum, formulace, popis, přesný význam, význam

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Rayon? resp. jaký je význam pojmu Rayon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rayon, odpověď na dotaz co je to Rayon?. Víte např. kdo to je Heraldik? Znáte a víte kdo je Mezzosopranistka? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Materiály). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.