Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ratan. Co znamená pojem Ratan z kategorie Materiály?

Co to je Ratan? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ratan?

Ratan je popínavá rostlina, která roste v asijských pralesích. Tento druh liány je silný až 7 cm a může dosahovat délky přes 200 metrů. Jedná se o velmi ohebný druh materiálu, který se dále upravuje napařováním v oleji. Pak se z něj vyrábí nábytek, koše a další bytové doplňky.
Je velmi oblíbený, protože se jedná o přírodní materiál přirozeného vzhledu, s dlouhou životností, nižší cenou a snadnou údržbou. Nábytek z ratanu je lehký, pružný a vzdušný.

Význam slova, termín, co je to Ratan? Odborný termín, výraz, slovo Ratan. Co znamená pojem Ratan z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ratan se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Ratan je v kategorii Materiály

Klíčová slova: Materiály, Ratan, popis, formulace, vysvětlení, přesný výraz, slovník, synonymum, význam pojmu, wiki, slovo, význam, co znamená, heslo, popis

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Ratan? resp. co znamená slovo Ratan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ratan, odpověď na dotaz co je to Ratan?. Víte např. kdo to je Josef Lada? Znáte a víte kdo je Cizinec? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.