Co je to?
Definice výrazu PUR pěna. Co znamená odborný pojem PUR pěna z kategorie Materiály?

Co to je PUR pěna? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla PUR pěna?

PUR pěna je zkrácený název pro polyuretanovou pěnu, která se často využívá jako materiál pro výrobu matrací. Lehká váha umožňuje snadnou manipulaci s výrobky, i když se poměrně rychle opotřebovávají.
PUR pěna je antialergická, nepodporuje tedy výskyt baterií, plísní nebo roztočů. Není však vhodná pro použití ve vlhkém prostředí, protože má nižší vzdušnost.

Význam slova, termín, co je to PUR pěna? Definice výrazu PUR pěna. Co znamená odborný pojem PUR pěna z kategorie Materiály?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem PUR pěna se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem PUR pěna je v kategorii Materiály

Klíčová slova: wiki, heslo, co znamená, definice, Materiály, slovo, synonymum, přesný výraz, vysvětlení, Materiály, význam pojmu, slovník, PUR pěna, pojem, význam, co to je

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova PUR pěna? resp. jaký je význam pojmu PUR pěna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PUR pěna, odpověď na dotaz co je to PUR pěna?. Víte např. kdo to je Roman Šebrle? Znáte a víte kdo je Dabér? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.