Co je to?
Definice výrazu Perlinka. Co znamená odborný pojem Perlinka z kategorie Materiály?

Co to je Perlinka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Perlinka?

Perlinka je jedním z hojně využívaných stavebních materiálů. Jedná se o mřížkovou armovací laminovanou tkaninu, vyrobenou ze skelných vláken.
Perlinka má dlouhou životnost a je značně odolná a pružná, disponuje vysokou tahovou pevnosti. Proto ji lze využít v exteriérech i interiérech. Hodí se především k vyztužování stěrkových hmot, stavebních lepidel, omítek, zateplovacích systémů, podlah a podobně.

Význam slova, termín, co je to Perlinka? Definice výrazu Perlinka. Co znamená odborný pojem Perlinka z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Perlinka? s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Perlinka je v sekci Materiály

Klíčová slova: termín, Materiály, Perlinka, přesný význam, co to je, formulace, informace, wiki, definice, popis, význam slova, přesný výraz, pojem, vysvětlení, slovo, význam

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Perlinka? resp. co označuje slovo Perlinka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Perlinka, odpověď na dotaz co je to Perlinka?. Víte např. kdo to je Šmelinář? Znáte a víte kdo je Albert Einstein? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Materiály). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.