Co je to?
Definice výrazu Perlinka. Co znamená odborný pojem Perlinka z kategorie Materiály?

Co to je Perlinka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Perlinka?

Perlinka je jedním z hojně využívaných stavebních materiálů. Jedná se o mřížkovou armovací laminovanou tkaninu, vyrobenou ze skelných vláken.
Perlinka má dlouhou životnost a je značně odolná a pružná, disponuje vysokou tahovou pevnosti. Proto ji lze využít v exteriérech i interiérech. Hodí se především k vyztužování stěrkových hmot, stavebních lepidel, omítek, zateplovacích systémů, podlah a podobně.

Význam slova, termín, co je to Perlinka? Definice výrazu Perlinka. Co znamená odborný pojem Perlinka z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Perlinka doporučujeme sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Perlinka se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: wiki, definice, Perlinka, co to je, pojem, termín, vysvětlení, Materiály, význam slova, synonymum, význam, Materiály, přesný význam, informace, heslo, co znamená

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Perlinka? resp. co znamená slovo Perlinka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Perlinka, odpověď na dotaz co je to Perlinka?. Víte např. kdo to je Jan Zahradil? Znáte a víte kdo je Albert Einstein? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Perlinka hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.