Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Orgonit. Co znamená pojem Orgonit z kategorie Materiály?

Co to je Orgonit? Význam slova

Co znamená termín Orgonit? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Orgonit je údajně léčivý předmět, zpravidla kámen, který má mít schopnost koncentrovat tzv. orgonovou energii (známou též pod názvy prána, univerzální energie nebo čchi). Existence "orgonové energie" nebyla nikdy vědecky prokázána. S pojmem orgonit se setkáme v esoterice. Její příznivci věří, že orgonity dokážou léčit všechno možné a že jsou schopné rušit geopatogenní zóny. Nic z toho ale není vědecky podloženo.

Význam slova, termín, co je to Orgonit? Odborný termín, výraz, slovo Orgonit. Co znamená pojem Orgonit z kategorie Materiály?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Orgonit sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Orgonit patří do sekce Materiály

Klíčová slova: wiki, formulace, vysvětlení, pojem, synonymum, slovo, význam pojmu, slovník, Orgonit, Materiály, přesný význam, význam slova, termín, co to je, Materiály, heslo

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Orgonit? resp. co znamená výraz Orgonit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Orgonit, odpověď na dotaz co je to Orgonit?. Víte např. kdo to je Jiří Zmožek? Znáte a víte kdo je Pacifista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.