Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Orgonit. Co znamená pojem Orgonit z kategorie Materiály?

Co to je Orgonit? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Orgonit

Orgonit je údajně léčivý předmět, zpravidla kámen, který má mít schopnost koncentrovat tzv. orgonovou energii (známou též pod názvy prána, univerzální energie nebo čchi). Existence "orgonové energie" nebyla nikdy vědecky prokázána. S pojmem orgonit se setkáme v esoterice. Její příznivci věří, že orgonity dokážou léčit všechno možné a že jsou schopné rušit geopatogenní zóny. Nic z toho ale není vědecky podloženo.

Význam slova, termín, co je to Orgonit? Odborný termín, výraz, slovo Orgonit. Co znamená pojem Orgonit z kategorie Materiály?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Orgonit je v kategorii Materiály

Klíčová slova: wiki, synonymum, definice, Orgonit, přesný význam, pojem, heslo, popis, co to je, Materiály, přesný výraz, formulace, význam slova, Materiály, co znamená, význam pojmu

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Orgonit? resp. jaká je definice termínu Orgonit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Orgonit, odpověď na dotaz co je to Orgonit?. Víte např. kdo to je Alice Bendová? Znáte a víte kdo je Pacifista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Materiály). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.