Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Molitan. Co znamená pojem Molitan z kategorie Materiály?

Co to je Molitan? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Molitan

Molitan je obchodní pojmenování pěnového polyuretanu. Jedná se o polymer, který se vyrábí z diisokyanátu, alkoholu se dvěma alkoholovými skupinami a vody. Název molitan je patentem České republiky. Jeho použití je široké, nejčastěji se využívá na matrace a další části nábytku nebo jako zvuková ochrana.
Molitan je lehký a pevný, což patří k jeho největším přednostem. To je výhodou hlavně u matrací, které jsou také vzdušné a mohou tak být dlouhodobě používány.

Význam slova, termín, co je to Molitan? Odborný termín, výraz, slovo Molitan. Co znamená pojem Molitan z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Molitan) můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Molitan patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: wiki, Materiály, přesný význam, význam pojmu, Molitan, Materiály, přesný výraz, co znamená, heslo, definice, slovo, slovník, popis, význam slova, pojem, co to je

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Molitan? resp. co přesně znamená slovo Molitan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Molitan, odpověď na dotaz co je to Molitan?. Víte např. kdo to je Blbec? Znáte a víte kdo je Krampus? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.