Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Molitan. Co znamená pojem Molitan z kategorie Materiály?

Co to je Molitan? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Molitan

Molitan je obchodní pojmenování pěnového polyuretanu. Jedná se o polymer, který se vyrábí z diisokyanátu, alkoholu se dvěma alkoholovými skupinami a vody. Název molitan je patentem České republiky. Jeho použití je široké, nejčastěji se využívá na matrace a další části nábytku nebo jako zvuková ochrana.
Molitan je lehký a pevný, což patří k jeho největším přednostem. To je výhodou hlavně u matrací, které jsou také vzdušné a mohou tak být dlouhodobě používány.

Význam slova, termín, co je to Molitan? Odborný termín, výraz, slovo Molitan. Co znamená pojem Molitan z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Molitan sdílejte s přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Molitan je v kategorii Materiály

Klíčová slova: vysvětlení, slovo, Molitan, přesný význam, termín, wiki, heslo, popis, Materiály, formulace, význam, synonymum, přesný výraz, Molitan, slovník, co znamená

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Molitan? resp. co je to Molitan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Molitan, odpověď na dotaz co je to Molitan?. Víte např. kdo to je Jiří Menzel? Znáte a víte kdo je Krampus? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.