Co je to?
Výraz, termín, definice slova Modurit. Co znamená odborný pojem Modurit z kategorie Materiály?

Co je to Modurit? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Modurit?

Modurit je název modelovací hmoty vyrobené na bázi polymeru, která má široké použití v průmyslu, ve zdravotnictví, designu a uměleckých odvětvích a také v tvořivých činnostech různého charakteru. Jedná se o polotuhou hmotu bílé barvy, která je plastická a snadno se tvaruje. Modurit je nehořlavý, zdravotně zcela nezávadný, a výtvory z něj lze vytvrdit za krátký čas na horkém vzduchu nebo ve vařící vodě.
Ještě před samotným použitím je možné modurit obarvit přidáním pigmentu nebo umělecké olejové barvy. Tato barviva se do hmoty velmi dobře zapracovávají. Zakoupit lze i již zabarvený materiál. Vytvrzovat hotový výrobek lze v elektrické troubě nebo sušičce, ve vroucí vodě cca 15 minut na 1 cm. Na tvrzení moduritu nesmí být použita mikrovlnná trouba.

Význam slova, termín, co je to Modurit? Výraz, termín, definice slova Modurit. Co znamená odborný pojem Modurit z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Modurit můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Modurit se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: přesný výraz, informace, Modurit, termín, formulace, popis, heslo, význam pojmu, Materiály, význam slova, popis, synonymum, slovník, wiki, přesný význam

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Modurit? resp. co to je Modurit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Modurit, odpověď na dotaz co je to Modurit?. Víte např. kdo to je Makléř? Znáte a víte kdo je Pesimista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.