Co je to?
Výraz, termín, definice slova Modurit. Co znamená odborný pojem Modurit z kategorie Materiály?

Co je to Modurit? Význam slova

Co znamená termín Modurit? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Modurit je název modelovací hmoty vyrobené na bázi polymeru, která má široké použití v průmyslu, ve zdravotnictví, designu a uměleckých odvětvích a také v tvořivých činnostech různého charakteru. Jedná se o polotuhou hmotu bílé barvy, která je plastická a snadno se tvaruje. Modurit je nehořlavý, zdravotně zcela nezávadný, a výtvory z něj lze vytvrdit za krátký čas na horkém vzduchu nebo ve vařící vodě.
Ještě před samotným použitím je možné modurit obarvit přidáním pigmentu nebo umělecké olejové barvy. Tato barviva se do hmoty velmi dobře zapracovávají. Zakoupit lze i již zabarvený materiál. Vytvrzovat hotový výrobek lze v elektrické troubě nebo sušičce, ve vroucí vodě cca 15 minut na 1 cm. Na tvrzení moduritu nesmí být použita mikrovlnná trouba.

Význam slova, termín, co je to Modurit? Výraz, termín, definice slova Modurit. Co znamená odborný pojem Modurit z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Modurit doporučujeme sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Modurit se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: Materiály, Modurit, definice, význam, informace, pojem, slovník, Modurit, termín, formulace, vysvětlení, popis, synonymum, přesný výraz, význam slova, Materiály

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Modurit? resp. jaká je definice slova Modurit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Modurit, odpověď na dotaz co je to Modurit?. Víte např. kdo to je Hosteska? Znáte a víte kdo je Harry Potter? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Modurit hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.