Co je to?
Definice výrazu Mikrovlákno. Co znamená odborný pojem Mikrovlákno z kategorie Materiály?

Co to je Mikrovlákno? Význam slova

Co znamená termín Mikrovlákno? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Mikrovlákno je označení pro syntetické textilní vlákno s velmi jemnou a hustou strukturou tkaní. Používá se např. k výrobě membrán u nepromokavých oděvů, jako imitace semiše nebo na výrobu potahů nábytku.

Význam slova, termín, co je to Mikrovlákno? Definice výrazu Mikrovlákno. Co znamená odborný pojem Mikrovlákno z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Mikrovlákno doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Mikrovlákno se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: co znamená, heslo, termín, Materiály, popis, přesný výraz, slovník, informace, wiki, Materiály, definice, přesný význam, co to je, pojem, význam pojmu, význam slova

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Mikrovlákno můžete dozvědět následující

Mikrovlákno je umělé textilní vlákno jemnější než 1 dtex (podle některých definicí: jemnější než 1 den). Mikrovlákno se používá na svrchní oděvy (např. u bund a plášťů do deště nahradily mikrovlákenné směsi z PES/PA dosavadní bavlněné popelíny). Pro tyto účely se používá více než polovina mikrovláken, dále na membrány do nepromokavých oděvů a bot (Gore-Tex), imitace semišů na nábytkové potahy, pláště a rukavice, nebo na kvalitní prachovky a čisticí sukna.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Mikrovlákno? resp. co znamená Mikrovlákno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikrovlákno, odpověď na dotaz co je to Mikrovlákno?. Víte např. kdo to je Markéta Irglová? Znáte a víte kdo je Přemysl Otakar II? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?