Co je to?
Definice výrazu Mikrovlákno. Co znamená odborný pojem Mikrovlákno z kategorie Materiály?

Co to je Mikrovlákno? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Mikrovlákno?

Mikrovlákno je označení pro syntetické textilní vlákno s velmi jemnou a hustou strukturou tkaní. Používá se např. k výrobě membrán u nepromokavých oděvů, jako imitace semiše nebo na výrobu potahů nábytku.

Význam slova, termín, co je to Mikrovlákno? Definice výrazu Mikrovlákno. Co znamená odborný pojem Mikrovlákno z kategorie Materiály?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mikrovlákno sdílet s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Mikrovlákno patří do sekce Materiály

Co znamená pojem Mikrovlákno? Definice slova, termínu z Wikipedie

Mikrovlákno je umělé textilní vlákno jemnější než 1 dtex (podle některých definicí: jemnější než 1 den). Mikrovlákno se používá na svrchní oděvy (např. u bund a plášťů do deště nahradily mikrovlákenné směsi z PES/PA dosavadní bavlněné popelíny). Pro tyto účely se používá více než polovina mikrovláken, dále na membrány do nepromokavých oděvů a bot (Gore-Tex), imitace semišů na nábytkové potahy, pláště a rukavice, nebo na kvalitní prachovky a čisticí sukna.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: popis, význam slova, informace, význam pojmu, heslo, co znamená, co to je, definice, Materiály, pojem, Materiály, přesný výraz, wiki, vysvětlení, přesný význam

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Mikrovlákno? resp. co znamená Mikrovlákno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikrovlákno, odpověď na dotaz co je to Mikrovlákno?. Víte např. kdo to je Šaman? Znáte a víte kdo je Samosoudce? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?