Co je to?
Odborný výraz, definice slova MDF deska. Co znamená pojem MDF deska z kategorie Materiály?

Co je to MDF deska? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu MDF deska

MDF deska ( Medium Density Fibreboards) je náhrada masivního dřeva, která může splňovat větší množství funkcí. Česky lze MDF desku označit jako polotvrdou dřevovláknitou desku. Využívá se nejvíce v nábytkířském průmyslu, kde se z MDF desek vyrábí nábytek, především jeho konstrukce nebo vnitřní členící prvky.
MDF deska se dále upravuje laminiváním, lakováním, dýhováním či pomocí rlzných frézek. MDF deska je pevná a dobře se upravuje na běžných dřevoobráběcích strojích, automatických výrobních linkách nebo ručně.

Význam slova, termín, co je to MDF deska? Odborný výraz, definice slova MDF deska. Co znamená pojem MDF deska z kategorie Materiály?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to MDF deska? s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem MDF deska je v sekci Materiály

Klíčová slova: heslo, co to je, popis, pojem, termín, co znamená, přesný význam, formulace, synonymum, definice, informace, wiki, popis, význam slova, MDF deska

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to MDF deska? resp. jaký je význam slova MDF deska? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MDF deska, odpověď na dotaz co je to MDF deska?. Víte např. kdo to je Lobbista? Znáte a víte kdo je Buddha? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu MDF deska v jiné sekci než Materiály. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.