Co je to?
Odborný výraz, definice slova MDF deska. Co znamená pojem MDF deska z kategorie Materiály?

Co je to MDF deska? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu MDF deska

MDF deska ( Medium Density Fibreboards) je náhrada masivního dřeva, která může splňovat větší množství funkcí. Česky lze MDF desku označit jako polotvrdou dřevovláknitou desku. Využívá se nejvíce v nábytkířském průmyslu, kde se z MDF desek vyrábí nábytek, především jeho konstrukce nebo vnitřní členící prvky.
MDF deska se dále upravuje laminiváním, lakováním, dýhováním či pomocí rlzných frézek. MDF deska je pevná a dobře se upravuje na běžných dřevoobráběcích strojích, automatických výrobních linkách nebo ručně.

Význam slova, termín, co je to MDF deska? Odborný výraz, definice slova MDF deska. Co znamená pojem MDF deska z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (MDF deska) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz MDF deska patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: slovník, MDF deska, informace, význam, co to je, pojem, heslo, přesný význam, popis, význam slova, přesný výraz, co znamená, Materiály, formulace, Materiály, definice

Co znamená pojem MDF deska? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Polotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky medium-density fibreboard, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. Používá se na konstrukce nábytků a vnitřního vybavení. Je vhodná pro povrchovou úpravu laminací, vysokotlakým laminátem, lakováním, dýhováním, frézováním v ploše i hraně.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu MDF deska? resp. jaký je význam pojmu MDF deska? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MDF deska, odpověď na dotaz co je to MDF deska?. Víte např. kdo to je Kustod? Znáte a víte kdo je Zdeněk Škromach? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu MDF deska v jiné sekci než Materiály. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.