Co je to?
Odborný výraz, definice slova MDF deska. Co znamená pojem MDF deska z kategorie Materiály?

Co je to MDF deska? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu MDF deska?

MDF deska ( Medium Density Fibreboards) je náhrada masivního dřeva, která může splňovat větší množství funkcí. Česky lze MDF desku označit jako polotvrdou dřevovláknitou desku. Využívá se nejvíce v nábytkířském průmyslu, kde se z MDF desek vyrábí nábytek, především jeho konstrukce nebo vnitřní členící prvky.
MDF deska se dále upravuje laminiváním, lakováním, dýhováním či pomocí rlzných frézek. MDF deska je pevná a dobře se upravuje na běžných dřevoobráběcích strojích, automatických výrobních linkách nebo ručně.


Co je to MDF deska? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova MDF deska. Co znamená pojem MDF deska z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo MDF deska se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, MDF deska, co znamená, co je to MDF deska?, odborné názvosloví, slovo, přesný význam, Materiály, definice, formulace, význam slova, co to je, Materiály, slovník, synonymum, wiki, heslo


Pojem MDF deska je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu MDF deska?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Polotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky medium-density fibreboard, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. Používá se na konstrukce nábytků a vnitřního vybavení. Je vhodná pro povrchovou úpravu laminací, vysokotlakým laminátem, lakováním, dýhováním, frézováním v ploše i hraně.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat termín MDF deska na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo MDF deska ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem MDF deska ve Wikimedia Commons

Hledat heslo MDF deska ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz MDF deska ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz MDF deska ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo MDF deska například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikizdrojích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova MDF deska? resp. co přesně znamená slovo MDF deska? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MDF deska, odpověď na dotaz co je to MDF deska?. Víte např. kdo to je Lionel Messi? Znáte a víte kdo je Miroslav Sládek? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.