Co je to?
Výraz, termín, definice slova Marmoleum. Co znamená odborný pojem Marmoleum z kategorie Materiály?

Co je to Marmoleum? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Marmoleum?

Marmoleum je oblíbená a ekologická, avšak poměrně drahá podlahová krytina. Jedná se o přírodní linoleum, jehož hlavní složkou je lněný olej, pryskyřice, dřevitá moučka, vápenec, juta a další suroviny. Marmoleum má dlouhou životnost (udává se až 70 let) a jeho výroba je šetrná k přírodě.

Význam slova, termín, co je to Marmoleum? Výraz, termín, definice slova Marmoleum. Co znamená odborný pojem Marmoleum z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Marmoleum můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Marmoleum se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: přesný význam, wiki, přesný výraz, popis, heslo, definice, Materiály, co to je, popis, vysvětlení, Marmoleum, slovník, formulace, termín, význam slova

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Marmoleum? resp. co to je Marmoleum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Marmoleum, odpověď na dotaz co je to Marmoleum?. Víte např. kdo to je Archanděl Gabriel? Znáte a víte kdo je George Friedman? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Materiály. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.