Co je to?
Výraz, termín, definice slova Marmoleum. Co znamená odborný pojem Marmoleum z kategorie Materiály?

Co je to Marmoleum? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Marmoleum

Marmoleum je oblíbená a ekologická, avšak poměrně drahá podlahová krytina. Jedná se o přírodní linoleum, jehož hlavní složkou je lněný olej, pryskyřice, dřevitá moučka, vápenec, juta a další suroviny. Marmoleum má dlouhou životnost (udává se až 70 let) a jeho výroba je šetrná k přírodě.

Význam slova, termín, co je to Marmoleum? Výraz, termín, definice slova Marmoleum. Co znamená odborný pojem Marmoleum z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Marmoleum s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Marmoleum se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: pojem, definice, Materiály, význam slova, slovník, popis, význam pojmu, co znamená, vysvětlení, co to je, Marmoleum, informace, popis, přesný význam, význam

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Marmoleum? resp. co znamená Marmoleum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Marmoleum, odpověď na dotaz co je to Marmoleum?. Víte např. kdo to je Archanděl Gabriel? Znáte a víte kdo je George Friedman? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Materiály. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.