Co je to?
Výraz, termín, definice slova Marmoleum. Co znamená odborný pojem Marmoleum z kategorie Materiály?

Co je to Marmoleum? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Marmoleum

Marmoleum je oblíbená a ekologická, avšak poměrně drahá podlahová krytina. Jedná se o přírodní linoleum, jehož hlavní složkou je lněný olej, pryskyřice, dřevitá moučka, vápenec, juta a další suroviny. Marmoleum má dlouhou životnost (udává se až 70 let) a jeho výroba je šetrná k přírodě.

Význam slova, termín, co je to Marmoleum? Výraz, termín, definice slova Marmoleum. Co znamená odborný pojem Marmoleum z kategorie Materiály?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Marmoleum sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Marmoleum je v kategorii Materiály

Klíčová slova: co to je, přesný výraz, informace, synonymum, vysvětlení, popis, přesný význam, wiki, význam slova, Marmoleum, Materiály, definice, význam pojmu

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Marmoleum? resp. co znamená slovo Marmoleum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Marmoleum, odpověď na dotaz co je to Marmoleum?. Víte např. kdo to je Archanděl Gabriel? Znáte a víte kdo je George Friedman? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Marmoleum i v jiných kategoriích (než Materiály). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.