Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Marengo. Co znamená pojem Marengo z kategorie Materiály?

Co to je Marengo? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Marengo?

Marengo je druh příze, v přeneseném významu i druh tkaniny, ze které se vyrábí příze na ruční pletení nebo svrchní pánské oděvy. Jde o přízi mykanou nebo česanou, kterou tvoří černá vlněná vlákna s příměsí bílé (maximálně 3-5 %).
Tkanina vyráběná z marenga má plátnovou nebo keprovou vazbu. Valchuje se nebo dekatuje. Tímto procesem se na tmavém povrchu objeví vlasy s bílou barvou.

Význam slova, termín, co je to Marengo? Odborný termín, výraz, slovo Marengo. Co znamená pojem Marengo z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Marengo s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Marengo se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: vysvětlení, definice, Marengo, co znamená, význam slova, heslo, pojem, slovo, význam pojmu, termín, slovník, wiki, popis, přesný význam, Materiály, Materiály

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Marengo? resp. co přesně znamená slovo Marengo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Marengo, odpověď na dotaz co je to Marengo?. Víte např. kdo to je Bigamista? Znáte a víte kdo je Bill Gates? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.