Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lýko. Co znamená pojem Lýko z kategorie Materiály?

Co je to Lýko? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Lýko?

Lýko se odborně nazývá floém a patří k neodmyslitelným součástem cévních svazků. V případě stromů se nachází pod nejvnitřnější vrstvou kůry. Lidstvo se naučilo lýko zpracovávat a využívat. Lýko můžeme najít i u cévnatých rostlin, kde jde o systém pletiv, které rozvádí organické živiny do všech potřebných částí rostliny.

Význam slova, termín, co je to Lýko? Definice odborného termínu, slova Lýko. Co znamená pojem Lýko z kategorie Materiály?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lýko s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Lýko je v kategorii Materiály

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, definice, slovník, co to je, přesný výraz, význam slova, Materiály, wiki, synonymum, informace, význam, význam pojmu, slovo, popis

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Lýko? resp. co znamená slovo Lýko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lýko, odpověď na dotaz co je to Lýko?. Víte např. kdo to je Zeť? Znáte a víte kdo je Svatý Václav? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Lýko hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.