Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lýko. Co znamená pojem Lýko z kategorie Materiály?

Co je to Lýko? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Lýko?

Lýko se odborně nazývá floém a patří k neodmyslitelným součástem cévních svazků. V případě stromů se nachází pod nejvnitřnější vrstvou kůry. Lidstvo se naučilo lýko zpracovávat a využívat. Lýko můžeme najít i u cévnatých rostlin, kde jde o systém pletiv, které rozvádí organické živiny do všech potřebných částí rostliny.

Význam slova, termín, co je to Lýko? Definice odborného termínu, slova Lýko. Co znamená pojem Lýko z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Lýko? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Lýko je v sekci Materiály

Klíčová slova: pojem, Lýko, definice, popis, přesný výraz, přesný význam, slovo, Materiály, význam pojmu, význam, heslo, slovník, synonymum, vysvětlení, význam slova

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Lýko? resp. jaký je význam slova Lýko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lýko, odpověď na dotaz co je to Lýko?. Víte např. kdo to je Zeť? Znáte a víte kdo je Svatý Václav? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.