Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lýko. Co znamená pojem Lýko z kategorie Materiály?

Co je to Lýko? Význam slova

Co znamená termín Lýko? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Lýko se odborně nazývá floém a patří k neodmyslitelným součástem cévních svazků. V případě stromů se nachází pod nejvnitřnější vrstvou kůry. Lidstvo se naučilo lýko zpracovávat a využívat. Lýko můžeme najít i u cévnatých rostlin, kde jde o systém pletiv, které rozvádí organické živiny do všech potřebných částí rostliny.

Význam slova, termín, co je to Lýko? Definice odborného termínu, slova Lýko. Co znamená pojem Lýko z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Lýko? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Lýko patří do sekce Materiály

Klíčová slova: formulace, synonymum, význam slova, termín, pojem, co to je, co znamená, definice, Lýko, přesný význam, přesný výraz, význam, vysvětlení

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Lýko? resp. co to je Lýko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lýko, odpověď na dotaz co je to Lýko?. Víte např. kdo to je Zeť? Znáte a víte kdo je Svatý Václav? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.