Co je to?
Definice výrazu Loden. Co znamená odborný pojem Loden z kategorie Materiály?

Co to je Loden? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Loden

Loden je pojmenování hustých vlnařských tkanin, které mohou mít různý povrch – hladký nebo zplstěný. Loden bývá využíván například na bundy, blejzry, kabáty či tradiční kroje.
Vyrábí se nejvíce z melanžové příze, která může být zkombinována s polyesterem, polyamidem, vlnou či velbloudí srstí. Vazba bývá keprová nebo plátnová, obvyklé barvy jsou hnědá, šedá, zelená a jejich odstíny.

Význam slova, termín, co je to Loden? Definice výrazu Loden. Co znamená odborný pojem Loden z kategorie Materiály?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Loden s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Loden se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: co to je, synonymum, slovo, význam slova, Materiály, termín, popis, přesný výraz, formulace, slovník, heslo, definice, přesný význam, co znamená, Materiály

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Loden? resp. jaká je definice slova Loden? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Loden, odpověď na dotaz co je to Loden?. Víte např. kdo to je Rudý John? Znáte a víte kdo je Rodinný příslušník? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Loden hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?