Co je to?
Definice výrazu Loden. Co znamená odborný pojem Loden z kategorie Materiály?

Co to je Loden? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Loden

Loden je pojmenování hustých vlnařských tkanin, které mohou mít různý povrch – hladký nebo zplstěný. Loden bývá využíván například na bundy, blejzry, kabáty či tradiční kroje.
Vyrábí se nejvíce z melanžové příze, která může být zkombinována s polyesterem, polyamidem, vlnou či velbloudí srstí. Vazba bývá keprová nebo plátnová, obvyklé barvy jsou hnědá, šedá, zelená a jejich odstíny.

Význam slova, termín, co je to Loden? Definice výrazu Loden. Co znamená odborný pojem Loden z kategorie Materiály?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Loden) můžete sdílet s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Loden patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: přesný význam, termín, pojem, přesný výraz, Loden, co znamená, synonymum, Loden, formulace, popis, wiki, význam slova, definice, význam, vysvětlení, heslo

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Loden? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Loden? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Loden, odpověď na dotaz co je to Loden?. Víte např. kdo to je Zac Efron? Znáte a víte kdo je Asasín? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Loden hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?