Co je to?
Definice výrazu Loden. Co znamená odborný pojem Loden z kategorie Materiály?

Co to je Loden? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Loden

Loden je pojmenování hustých vlnařských tkanin, které mohou mít různý povrch – hladký nebo zplstěný. Loden bývá využíván například na bundy, blejzry, kabáty či tradiční kroje.
Vyrábí se nejvíce z melanžové příze, která může být zkombinována s polyesterem, polyamidem, vlnou či velbloudí srstí. Vazba bývá keprová nebo plátnová, obvyklé barvy jsou hnědá, šedá, zelená a jejich odstíny.

Význam slova, termín, co je to Loden? Definice výrazu Loden. Co znamená odborný pojem Loden z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Loden můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Loden je v sekci Materiály

Klíčová slova: pojem, definice, formulace, co to je, informace, heslo, význam, přesný význam, vysvětlení, Loden, termín, slovo, význam slova

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Loden? resp. jaký je význam slova Loden? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Loden, odpověď na dotaz co je to Loden?. Víte např. kdo to je Rudý John? Znáte a víte kdo je Rodinný příslušník? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?