Co je to?
Definice výrazu Loden. Co znamená odborný pojem Loden z kategorie Materiály?

Co to je Loden? Význam slova

Co znamená termín Loden? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Loden je pojmenování hustých vlnařských tkanin, které mohou mít různý povrch – hladký nebo zplstěný. Loden bývá využíván například na bundy, blejzry, kabáty či tradiční kroje.
Vyrábí se nejvíce z melanžové příze, která může být zkombinována s polyesterem, polyamidem, vlnou či velbloudí srstí. Vazba bývá keprová nebo plátnová, obvyklé barvy jsou hnědá, šedá, zelená a jejich odstíny.

Význam slova, termín, co je to Loden? Definice výrazu Loden. Co znamená odborný pojem Loden z kategorie Materiály?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Loden sdílet s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Loden patří do sekce Materiály

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, slovo, wiki, Materiály, Loden, popis, synonymum, informace, význam pojmu, co znamená, přesný význam, heslo, termín, slovník

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Loden? resp. co to je Loden? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Loden, odpověď na dotaz co je to Loden?. Víte např. kdo to je Rudý John? Znáte a víte kdo je Rodinný příslušník? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Loden hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?