Co je to?
Výraz, termín, definice slova Linoleum. Co znamená odborný pojem Linoleum z kategorie Materiály?

Co je to Linoleum? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Linoleum?

Linoleum je jedním z druhů podlahové krytiny. Je měkké a připomíná gumu. Často bývá zaměňováno za PVC, je však silnější a má odlišné vlastnosti. Linoleum je vyráběno z recyklovatelných materiálů a pokládá se na plátno nebo jutovou tkaninu.
K základním materiálům pro výrobu patří kalafuna, lněný olej, korkový prach, minerální plniva a dřevitá moučka. Je upřednostňováno z ekologických důvodů, protože je zcela biologicky zlikvidovatelné a nevyvolává alergické reakce.

Význam slova, termín, co je to Linoleum? Výraz, termín, definice slova Linoleum. Co znamená odborný pojem Linoleum z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Linoleum? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Linoleum je v sekci Materiály

Klíčová slova: formulace, Materiály, význam slova, význam pojmu, slovník, popis, co to je, pojem, informace, slovo, přesný význam, vysvětlení, termín, wiki, co znamená, význam

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Linoleum? resp. co znamená slovo Linoleum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linoleum, odpověď na dotaz co je to Linoleum?. Víte např. kdo to je Sloupkař? Znáte a víte kdo je Martin Konvička? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.