Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Líná pěna. Co znamená pojem Líná pěna z kategorie Materiály?

Co to je Líná pěna? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Líná pěna

Líná pěna je materiál, se kterým se nejčastěji setkáte u matrací. Jedinečné vlastnosti tohoto materiálu umožňují zdravý a účinný spánek. Byla vyvinuta americkými vědci pro NASA a velmi rychle se rozšířila do dalších odvětví, zvláště do oblasti zdravotnictví.
Z líné pěny se nevyrábějí jen matrace, ale i anatomické polštáře a zdravotní pomůcky. Líná pěna zmírňuje protitlak a mění svůj tvar a tvrdost, takže vás nikde nebude nic tlačit. Označení líná získala proto, že se do původního tvaru vrací velice pomalu.


Co je to Líná pěna? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Líná pěna. Co znamená pojem Líná pěna z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Líná pěna sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Líná pěna patří do sekce Materiály

Klíčová slova: odborné názvosloví, pojem, přesný výraz, význam slova, Líná pěna, vysvětlení, odborný výraz, co je to Líná pěna?, heslo, Materiály, formulace, co znamená, lexikon, slovo, význam pojmu, wiki, definice pojmu, význam


Pojem Líná pěna je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Líná pěna? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Líná pěna je směs PUR a HR pěny. Díky tomu kombinuje jejich vlastnosti jako je teplotní roztažnost. Na základě toho matrace z líné pěny netrpí tolik na proleženiny a mají pozitivní vliv na prokrvení.

Další zdroje informací

Hledat heslo Líná pěna ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Líná pěna na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Líná pěna ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Líná pěna ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Líná pěna ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz Líná pěna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Líná pěna například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Líná pěna? resp. co označuje slovo Líná pěna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Líná pěna, odpověď na dotaz co je to Líná pěna?. Víte např. kdo to je Zločinec? Znáte a víte kdo je Hana Maciuchová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.