Co je to?
Definice výrazu Krepdešín. Co znamená odborný pojem Krepdešín z kategorie Materiály?

Co to je Krepdešín? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Krepdešín?

Krepdešín bylo původní označení pro tkaninu z přírodního hedvábí. Název pochází z francouzštiny – Crepe de Chine. Krepdešín je druhem polokrepu a v dnešní době se používají jeho varianty kombinované z mikrovláken a přízí z umělého hedvábí v hladkém i tvarovaném provedení. Vznikne tak krepdešín vlastnostmi podobný saténu (splývavý a hladký). Jeho povrch je však matnější a jeho struktura je zrnitější.
Protože je nošení krepdešínu příjemné, je jeho využití značně široké – vyrábí se z něj jak spodní prádlo, tak šaty, halenky nebo šály.

Význam slova, termín, co je to Krepdešín? Definice výrazu Krepdešín. Co znamená odborný pojem Krepdešín z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Krepdešín? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Krepdešín patří do sekce Materiály

Klíčová slova: slovo, wiki, význam slova, co znamená, pojem, význam pojmu, slovník, vysvětlení, popis, Materiály, Krepdešín, Materiály, synonymum, popis, definice

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Krepdešín? resp. jaký je přesný význam slova Krepdešín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krepdešín, odpověď na dotaz co je to Krepdešín?. Víte např. kdo to je Hasan Nasralláh? Znáte a víte kdo je Primátor? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Krepdešín hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.