Co je to?
Definice výrazu Koudel. Co znamená odborný pojem Koudel z kategorie Materiály?

Co to je Koudel? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Koudel?

Koudel je termín pro vlákna, vzniklá při zpracování surovin pro předení. Jedná se o odpad z rostlin, většinou konopí, lnu nebo juty. I koudel je náročná na přípravu, musí projít procesem mykání a česání. Jednodušší je pak předení, které probíhá jako za sucha.
Koudel má široké využití - používá se při výrobě celulózy, do pojených hmot, na těsnění, izolace, geotextilie, pro výrobu některých druhů příze a provazů a dalších produktů.

Význam slova, termín, co je to Koudel? Definice výrazu Koudel. Co znamená odborný pojem Koudel z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Koudel se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Koudel se nachází v sekci Materiály

Co znamená pojem Koudel? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Termín koudel označuje „odpadová“ vlákna oddělená při přípravě lnu, konopí, juty a jiných rostlin k předení.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: informace, wiki, slovník, slovo, význam slova, popis, synonymum, význam pojmu, co to je, přesný výraz, co znamená, vysvětlení, heslo, přesný význam, Koudel

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Koudel? resp. co znamená Koudel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Koudel, odpověď na dotaz co je to Koudel?. Víte např. kdo to je Jidáš? Znáte a víte kdo je Spotter? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.