Co je to?
Definice výrazu Koudel. Co znamená odborný pojem Koudel z kategorie Materiály?

Co to je Koudel? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Koudel?

Koudel je termín pro vlákna, vzniklá při zpracování surovin pro předení. Jedná se o odpad z rostlin, většinou konopí, lnu nebo juty. I koudel je náročná na přípravu, musí projít procesem mykání a česání. Jednodušší je pak předení, které probíhá jako za sucha.
Koudel má široké využití - používá se při výrobě celulózy, do pojených hmot, na těsnění, izolace, geotextilie, pro výrobu některých druhů příze a provazů a dalších produktů.

Význam slova, termín, co je to Koudel? Definice výrazu Koudel. Co znamená odborný pojem Koudel z kategorie Materiály?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Koudel můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Koudel je v sekci Materiály

Klíčová slova: Materiály, pojem, heslo, wiki, informace, co to je, přesný význam, slovo, synonymum, vysvětlení, význam pojmu, význam slova, Materiály, význam, Koudel, definice

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Koudel dozvíte následující

Termín koudel označuje „odpadová“ vlákna oddělená při přípravě lnu, konopí, juty a jiných rostlin k předení.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Koudel? resp. jaká je definice slova Koudel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Koudel, odpověď na dotaz co je to Koudel?. Víte např. kdo to je Vojvoda Krok? Znáte a víte kdo je Editor? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Materiály. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.