Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Juta. Co znamená pojem Juta z kategorie Materiály?

Co to je Juta? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Juta

Juta je přírodní materiál, známý již od 16. století především v Indii. Zde se juta využívala jako materiál pro výrobu oblečení. Velkovýrobcem se později stalo Skotsko a Británie a materiál se rozšířil do celého světa. Vlákna rostou ve vlhkých tropech, jsou recyklovatelná a odolávají mikroorganizmům.
Výroba látky je levná, materiál lze dobře barvit. Nevýhodou je poměrně vysoká prašnost. V současnosti se juta nepoužívá jen na výrobu pytlů, ale také v nábytkářství, při výrobě bytového textilu, koberců či módních doplňků.

Význam slova, termín, co je to Juta? Odborný termín, výraz, slovo Juta. Co znamená pojem Juta z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Juta můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Juta se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: přesný význam, slovo, Materiály, wiki, popis, definice, pojem, informace, význam pojmu, formulace, význam slova, heslo, popis

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Juta? resp. co to je Juta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Juta, odpověď na dotaz co je to Juta?. Víte např. kdo to je Animátor? Znáte a víte kdo je Cholerik? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Juta i v jiných kategoriích (než Materiály). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.