Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gorilla glass. Co znamená odborný pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Co je to Gorilla glass? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Gorilla glass

Gorilla glass je druh tenkého a plochého skla vyznačujícího se vysokou odolností. Sklo Gorilla Glass je netoxické a má řadu výhod, díky kterým se využívá například jako krycí sklo displejů. Je pevné a velmi odolné vůči poškrábání. Povrch je kvalitní a pro základní použití ho není potřeba dále upravovat.
Gorilla Glass nabízí i speciální úpravu proti zašpinění nebo působení tekutin, což je velkou předností především u dotykových displejů. Využití je široké, Gorilla Glass najdete nejen u tabletů, telefonů a dalších dotykových zařízení, ale i u televizních přijímačů.

Význam slova, termín, co je to Gorilla glass? Výraz, termín, definice slova Gorilla glass. Co znamená odborný pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Gorilla glass s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Gorilla glass patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: formulace, wiki, co znamená, definice, Gorilla glass, slovník, informace, Gorilla glass, význam slova, heslo, význam pojmu, slovo, termín, význam, popis, co to je

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Gorilla glass? resp. jaký je přesný význam slova Gorilla glass? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gorilla glass, odpověď na dotaz co je to Gorilla glass?. Víte např. kdo to je Kádrovák? Znáte a víte kdo je Šotouš? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.