Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Funkční prádlo. Co znamená pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Co to je Funkční prádlo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Funkční prádlo

Funkční prádlo je druh prádla, které se přizpůsobuje tělu a jeho potřebám v různých klimatických podmínkách a má svému nositeli zabezpečit co největší pohodlí a pohodu. Funkční prádlo v zimě hřeje a v létě chladí, pokud sportujete, odvádí pot nebo velmi rychle schne. Díky tomu není tělo nositele tak náchylné k onemocněním z rychlých změn teplot a udržuje si konstantní teplotu. Funkční prádlo je také velmi lehké a pružné.

Význam slova, termín, co je to Funkční prádlo? Odborný termín, výraz, slovo Funkční prádlo. Co znamená pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Funkční prádlo s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Funkční prádlo je v kategorii Materiály

Klíčová slova: formulace, wiki, slovník, slovo, definice, přesný význam, Materiály, význam, přesný výraz, popis, informace, popis, Materiály, význam pojmu, termín

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Funkční prádlo? resp. jaký je význam slova Funkční prádlo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Funkční prádlo, odpověď na dotaz co je to Funkční prádlo?. Víte např. kdo to je Hynek Kmoníček? Znáte a víte kdo je Křemílek? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Funkční prádlo i v jiných kategoriích (než Materiály). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.