Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Funkční prádlo. Co znamená pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Co to je Funkční prádlo? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Funkční prádlo?

Funkční prádlo je druh prádla, které se přizpůsobuje tělu a jeho potřebám v různých klimatických podmínkách a má svému nositeli zabezpečit co největší pohodlí a pohodu. Funkční prádlo v zimě hřeje a v létě chladí, pokud sportujete, odvádí pot nebo velmi rychle schne. Díky tomu není tělo nositele tak náchylné k onemocněním z rychlých změn teplot a udržuje si konstantní teplotu. Funkční prádlo je také velmi lehké a pružné.

Význam slova, termín, co je to Funkční prádlo? Odborný termín, výraz, slovo Funkční prádlo. Co znamená pojem Funkční prádlo z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Funkční prádlo je v kategorii Materiály

Klíčová slova: formulace, význam, význam slova, slovo, přesný význam, pojem, Funkční prádlo, Materiály, wiki, synonymum, definice, co znamená, Materiály, popis, slovník, heslo

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Funkční prádlo? resp. co se přesně ukrývá za slovem Funkční prádlo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Funkční prádlo, odpověď na dotaz co je to Funkční prádlo?. Víte např. kdo to je Baron? Znáte a víte kdo je Bilbo Pytlík? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.