Co je to?
Odborný výraz, definice slova Eternit. Co znamená pojem Eternit z kategorie Materiály?

Co je to Eternit? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Eternit?

Eternit je materiál určený pro stavební využití. Značka je registrovaná belgickou společností Etex. Jedná se většinou o krytinu z cementu a vláknitých pojiv, jako pojivo se nejvíce využívá azbest či jiná anorganická vlákna. Přidána mohou být i barviva. Z eternitu lze vyrobit různé předměty, nejčastěji je však používán jako krytina (osinkocementové desky) ve tvaru rovných desek, tvarovek nebo vlnovek.

Význam slova, termín, co je to Eternit? Odborný výraz, definice slova Eternit. Co znamená pojem Eternit z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Eternit) můžete sdílet s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Eternit je v kategorii Materiály

Klíčová slova: informace, Eternit, co znamená, wiki, slovník, synonymum, termín, vysvětlení, pojem, co to je, Materiály, Materiály, popis, slovo, formulace

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Eternit? resp. co znamená slovo Eternit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Eternit, odpověď na dotaz co je to Eternit?. Víte např. kdo to je Ilustrátor? Znáte a víte kdo je Ježíš Kristus? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.