Co je to?
Definice výrazu Elastan. Co znamená odborný pojem Elastan z kategorie Materiály?

Co to je Elastan? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Elastan

Elastan je druh vlákna s typickou vlastností natažení a následného návratu do původního stavu. Označují se tak vlákna, které je možno natáhnout alespoň na trojnásobek délky a po povolení se vrátí skoro do původního rozměru.
Může se jednat o elastan nebo elastodien. Pokud bylo dosaženo pružnosti mechanicky nebo chemicky, jak je tomu u některých přízí nebo vláken, nelze tyto označit jako elastan.

Význam slova, termín, co je to Elastan? Definice výrazu Elastan. Co znamená odborný pojem Elastan z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Elastan je v sekci Materiály

Klíčová slova: termín, formulace, přesný výraz, slovník, Elastan, heslo, synonymum, co znamená, pojem, Elastan, definice, wiki, informace, slovo, význam pojmu, Materiály

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Elastan? resp. co vlastně znamená slovo Elastan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elastan, odpověď na dotaz co je to Elastan?. Víte např. kdo to je Soudce? Znáte a víte kdo je Probošt? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Elastan v jiné sekci než Materiály. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.