Co je to?
Definice výrazu Elastan. Co znamená odborný pojem Elastan z kategorie Materiály?

Co to je Elastan? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Elastan?

Elastan je druh vlákna s typickou vlastností natažení a následného návratu do původního stavu. Označují se tak vlákna, které je možno natáhnout alespoň na trojnásobek délky a po povolení se vrátí skoro do původního rozměru.
Může se jednat o elastan nebo elastodien. Pokud bylo dosaženo pružnosti mechanicky nebo chemicky, jak je tomu u některých přízí nebo vláken, nelze tyto označit jako elastan.


Co je to Elastan? Význam slova, termín, Definice výrazu Elastan. Co znamená odborný pojem Elastan z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Elastan s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Elastan je v kategorii Materiály

Klíčová slova: synonymum, definice pojmu, Materiály, význam pojmu, wiki, Elastan, odborný výraz, přesný význam, lexikon, Materiály, co je to Elastan?, vysvětlení, co to je, slovo, popis, definice, termín, co znamená


Pojem Elastan je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Elastan lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Elastan ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Elastan ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Elastan ve Wikipedii

Najít heslo Elastan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Elastan ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Elastan na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Elastan například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Elastan? resp. co se skrývá pod slovem Elastan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elastan, odpověď na dotaz co je to Elastan?. Víte např. kdo to je Cucák? Znáte a víte kdo je Ksindl? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Materiály. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.