Co je to?
Definice výrazu Elastan. Co znamená odborný pojem Elastan z kategorie Materiály?

Co to je Elastan? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Elastan?

Elastan je druh vlákna s typickou vlastností natažení a následného návratu do původního stavu. Označují se tak vlákna, které je možno natáhnout alespoň na trojnásobek délky a po povolení se vrátí skoro do původního rozměru.
Může se jednat o elastan nebo elastodien. Pokud bylo dosaženo pružnosti mechanicky nebo chemicky, jak je tomu u některých přízí nebo vláken, nelze tyto označit jako elastan.

Význam slova, termín, co je to Elastan? Definice výrazu Elastan. Co znamená odborný pojem Elastan z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Elastan? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Elastan patří do sekce Materiály

Klíčová slova: co to je, popis, co znamená, přesný význam, Elastan, přesný výraz, pojem, termín, definice, slovo, vysvětlení, slovník, heslo, význam pojmu, význam, Materiály

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Elastan? resp. jaký je význam slova Elastan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elastan, odpověď na dotaz co je to Elastan?. Víte např. kdo to je Vlasta Parkanová? Znáte a víte kdo je Probošt? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.