Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ekokůže. Co znamená pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Co je to Ekokůže? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Ekokůže?

Ekokůže je syntetická kůže vyrobená ze dvou vrstev. Povrch tvoří polyuretan a spodní vrstvu nějaká bavlněná tkanina. Ekokůže se využívá na potahy sedacího nábytku jako imitace pravé kůže. Je levnější, ale také méně odolná. Má však lepší vlastnosti než koženka, je prodyšná.

Význam slova, termín, co je to Ekokůže? Odborný výraz, definice slova Ekokůže. Co znamená pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Ekokůže? Pak se o ní podělte se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Ekokůže je v kategorii Materiály

Klíčová slova: slovník, význam pojmu, Ekokůže, co to je, heslo, synonymum, vysvětlení, popis, wiki, co znamená, popis, formulace, Materiály, definice, pojem

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Ekokůže? resp. co znamená slovo Ekokůže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekokůže, odpověď na dotaz co je to Ekokůže?. Víte např. kdo to je Rabín? Znáte a víte kdo je Soudruh? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.