Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ekokůže. Co znamená pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Co je to Ekokůže? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ekokůže?

Ekokůže je syntetická kůže vyrobená ze dvou vrstev. Povrch tvoří polyuretan a spodní vrstvu nějaká bavlněná tkanina. Ekokůže se využívá na potahy sedacího nábytku jako imitace pravé kůže. Je levnější, ale také méně odolná. Má však lepší vlastnosti než koženka, je prodyšná.

Význam slova, termín, co je to Ekokůže? Odborný výraz, definice slova Ekokůže. Co znamená pojem Ekokůže z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Ekokůže? Potom se o definici podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Ekokůže se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: definice, popis, Materiály, Materiály, pojem, informace, heslo, Ekokůže, slovník, wiki, slovo, význam, přesný výraz, termín, co to je, význam pojmu

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Ekokůže? resp. co znamená výraz Ekokůže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekokůže, odpověď na dotaz co je to Ekokůže?. Víte např. kdo to je Hasan Nasralláh? Znáte a víte kdo je Moula? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.