Co je to?
Výraz, termín, definice slova Duté vlákno. Co znamená odborný pojem Duté vlákno z kategorie Materiály?

Co je to Duté vlákno? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Duté vlákno?

Duté vlákno je typ syntetického textilního vlákna s charakteristickou strukturou - dutým vnitřkem. Duté vlákno je nemačkavé, příjemné na dotek a má velmi dobré izolační vlastnosti, proto se používá na výrobu dek, polštářů, spacích pytlů, zimních bund a podobně. Dutá textilní vlákna můžeme rozdělit na polyesterová (např. Hollofil, Bonafill), polyamidová (např. Anso) a čtyřkanálová (např. Thermicfibre nebo Coolmax).

Význam slova, termín, co je to Duté vlákno? Výraz, termín, definice slova Duté vlákno. Co znamená odborný pojem Duté vlákno z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Duté vlákno s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Duté vlákno je v kategorii Materiály

Klíčová slova: Duté vlákno, definice, co to je, synonymum, přesný výraz, vysvětlení, přesný význam, pojem, informace, co znamená, wiki, Duté vlákno, formulace, význam slova, Materiály, Materiály

Wikipedie píše o slovu Duté vlákno?

Dutá textilní vlákna (angl.: textile hollow fibers, něm.: textile Hohlfasern) jsou filamenty nebo syntetická staplová vlákna s dutým vnitřkem (jak naznačuje nákres vpravo), který vzniká s pomocí trysek s jádrem nebo se zvláštním profilem. Vlákna mají větší objem, zlepšené izolační vlastnosti, příjemný omak, matný lesk a špína je na výrobcích z nich méně viditelná.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Duté vlákno? resp. co označuje slovo Duté vlákno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Duté vlákno, odpověď na dotaz co je to Duté vlákno?. Víte např. kdo to je Egon Bondy? Znáte a víte kdo je Ondřej Soukup? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Materiály. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?