Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Co to je Chirurgická ocel? Význam slova

Co znamená termín Chirurgická ocel? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Chirurgická ocel je materiál používaný nejen pro výrobu lékařských nástrojů, ale bohaté využití nachází také v oblasti šperkařství. Jedná se o velice tvrdý a především odolný materiál, jehož hlavní předností je to, že nevyvolává alergické reakce. Pro svou barvu, výhodnou cenu a nízkou pravděpodobnost alergie si tento materiál získal velkou oblibu.
Chirurgická ocel nese značku 316L, podle které lze určit čistotu této oceli a nepřítomnost dalších příměsí, např. mosazi nebo niklu.

Význam slova, termín, co je to Chirurgická ocel? Odborný termín, výraz, slovo Chirurgická ocel. Co znamená pojem Chirurgická ocel z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Chirurgická ocel? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Chirurgická ocel je v kategorii Materiály

Klíčová slova: význam pojmu, význam, formulace, definice, přesný výraz, popis, termín, Materiály, co znamená, synonymum, Chirurgická ocel, co to je, heslo, pojem, vysvětlení, Chirurgická ocel

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Chirurgická ocel? resp. co přesně označuje termín Chirurgická ocel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chirurgická ocel, odpověď na dotaz co je to Chirurgická ocel?. Víte např. kdo to je Kaskadér? Znáte a víte kdo je Státní pojištěnec? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Chirurgická ocel v jiné sekci než Materiály. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.