Co je to?
Výraz, termín, definice slova Briliant. Co znamená odborný pojem Briliant z kategorie Materiály?

Co je to Briliant? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Briliant?

Jako briliant označujeme diamant nebo jiný drahý kámen vybroušený do briliantového brusu. Ten má 57 faset (plošek) a zajišťuje, že lesk kamene vynikne maximálním možným způsobem.

Výraz, termín, definice slova Briliant. Co znamená odborný pojem Briliant z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Briliant se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, heslo, definice, slovo, termín, Briliant, co to je, informace, význam slova, Materiály, přesný význam, formulace, popis, wiki, Briliant

Co označuje termín Briliant? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Briliant je diamant či jiný drahokam, vybroušený do zvláštní formy s mnoha ploškami tak, aby vynikl jeho lesk.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Briliant? resp. jaká je definice slova Briliant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Briliant, odpověď na dotaz co je to Briliant?. Víte např. kdo to je Fejetonista? Znáte a víte kdo je Vica Kerekés? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Briliant hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.