Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bizam. Co znamená pojem Bizam z kategorie Materiály?

Co to je Bizam? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Bizam?

Bizam je odborný název pro kožešinu nebo kůži z ondatry. Tato kožešina se může zpracovat jako přírodní nebo ji lze obarvit. Kožešina nižší kvality se používá jako materiál pro podšívky, z kvalitní části se zhotovují například bundy nebo pláště (dámské).
Bizam je často využíván i pro výrobu různých doplňků.

Význam slova, termín, co je to Bizam? Odborný termín, výraz, slovo Bizam. Co znamená pojem Bizam z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Bizam? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Bizam je v kategorii Materiály

Klíčová slova: wiki, Materiály, co znamená, formulace, význam slova, Bizam, význam pojmu, informace, pojem, synonymum, slovo, popis, přesný výraz, význam, Materiály, slovník

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Bizam? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bizam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bizam, odpověď na dotaz co je to Bizam?. Víte např. kdo to je Warren Buffett? Znáte a víte kdo je Alena Schillerová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bizam v jiné sekci než Materiály. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.