Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bizam. Co znamená pojem Bizam z kategorie Materiály?

Co to je Bizam? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Bizam?

Bizam je odborný název pro kožešinu nebo kůži z ondatry. Tato kožešina se může zpracovat jako přírodní nebo ji lze obarvit. Kožešina nižší kvality se používá jako materiál pro podšívky, z kvalitní části se zhotovují například bundy nebo pláště (dámské).
Bizam je často využíván i pro výrobu různých doplňků.

Význam slova, termín, co je to Bizam? Odborný termín, výraz, slovo Bizam. Co znamená pojem Bizam z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Bizam patří do sekce Materiály

Klíčová slova: Bizam, co znamená, synonymum, slovník, co to je, význam slova, slovo, popis, Materiály, definice, význam pojmu, význam, formulace, wiki, heslo, vysvětlení

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Bizam? resp. co přesně znamená slovo Bizam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bizam, odpověď na dotaz co je to Bizam?. Víte např. kdo to je Barack Obama? Znáte a víte kdo je Alena Schillerová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Materiály. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.