Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Biber. Co znamená pojem Biber z kategorie Materiály?

Co to je Biber? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Biber

Biber je označení bavlněného materiálu, z něhož se vyrábí povlečení a lůžkoviny. Jedná se o pevnou látku bez nutnosti žehlení. Je hřejivá, připomíná flanel.

Význam slova, termín, co je to Biber? Odborný termín, výraz, slovo Biber. Co znamená pojem Biber z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Biber můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Biber se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: definice, vysvětlení, slovo, informace, popis, wiki, formulace, význam, přesný výraz, synonymum, pojem, přesný význam, co znamená

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Biber? resp. jaký je přesný význam slova Biber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biber, odpověď na dotaz co je to Biber?. Víte např. kdo to je Podnikatel? Znáte a víte kdo je Oftalmolog? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Biber v jiné sekci než Materiály. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.