Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bengalín. Co znamená pojem Bengalín z kategorie Materiály?

Co je to Bengalín? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bengalín?

Bengalín je druh látky, jehož název se odvozuje od Bengálska, indické provincie, pro kterou byla typická výroba hedvábných tkanin. Může se jednat o tkaninu s plátnovou vazbou a velkou hmotností, která se využívá na podšívky kabelek nebo dámské šaty.
Jindy se pojmenování bengalín používá pro označení vlnařské tkaniny s malou váhou, zrnitého povrchu. Ta je využívána na dámské kostýmy, společenské šaty a dámské obleky.

Význam slova, termín, co je to Bengalín? Odborný výraz, definice slova Bengalín. Co znamená pojem Bengalín z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Bengalín je v kategorii Materiály

Klíčová slova: Bengalín, přesný význam, Materiály, vysvětlení, formulace, Materiály, význam, slovo, slovník, co znamená, informace, přesný výraz, co to je, popis, význam slova, synonymum

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Bengalín? resp. jaká je definice slova Bengalín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bengalín, odpověď na dotaz co je to Bengalín?. Víte např. kdo to je Jiří Pospíšil? Znáte a víte kdo je Závozník? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Materiály). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.