Co je to?
Definice odborného termínu, slova Astrachán. Co znamená pojem Astrachán z kategorie Materiály?

Co je to Astrachán? Význam slova

Co znamená termín Astrachán? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Astrachán je pojmenování pro druh tkaniny, která imituje poloperzián z astrachánské ovce. Jde o plyš s osnovou a přízovým vlasem. Přízí zde může být hedvábí, mohér, polyester či viskóza.
Tento vlas prochází úpravami, především mačkáním, napařováním a praním. Má více možností využití, nejčastěji se z něj zhotovují bundy nebo kabáty.

Význam slova, termín, co je to Astrachán? Definice odborného termínu, slova Astrachán. Co znamená pojem Astrachán z kategorie Materiály?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Astrachán? Pak se o tuto stránku podělte se známými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Astrachán je v kategorii Materiály

Klíčová slova: heslo, informace, Materiály, slovník, wiki, Astrachán, pojem, definice, popis, co to je, přesný význam, vysvětlení, Materiály, co znamená, význam slova, přesný výraz

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Astrachán? resp. co to je Astrachán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Astrachán, odpověď na dotaz co je to Astrachán?. Víte např. kdo to je Čubka? Znáte a víte kdo je Student? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.